FC Tempo Praha

Tabulky

Historické ročníky: Vyberte tým:

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 16 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FK Slavoj Vyšehrad 12 10 2 0 53 6 32 Táborsko, Braník, Admira VVVRV
2 FK Admira Praha 12 10 1 1 67 10 31 Libuš, Petřín, Vyšehrad VVVVV
3 FC Písek 12 9 2 1 52 12 30 Budějovice, Tempo, Aritma VPVVR
4 FC MAS Táborsko 12 5 4 3 32 21 22 Vyšehrad, Střešovice, Motorlet VRRRV
5 FC Tempo Praha 12 5 3 4 28 17 19 Aritma, Písek, Libuš VPPRV
6 SK Aritma Praha 12 4 3 5 17 26 18 Tempo, Motorlet, Písek PVRRV
7 FK Motorlet Praha 12 4 3 5 19 24 16 Střešovice, Aritma, Táborsko PVRVR
8 SK Libuš 838 12 5 0 7 21 26 15 Admira, Budějovice, Tempo PPVPP
9 ABC Braník 12 3 3 6 16 36 14 Petřín, Vyšehrad, Střešovice PVPVP
10 SK Petřín Plzeň 12 2 2 8 21 43 8 Braník, Admira, Budějovice VRPPP
11 SKP České Budějovice 12 2 0 10 22 83 6 Písek, Libuš, Petřín PPPPP
12 SK Střešovice 1911 12 1 1 10 12 56 5 Motorlet, Táborsko, Braník PPRPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Slavoj Vyšehrad 6 6 0 0 28 18
2 FK Admira Praha 6 5 0 1 26 15
3 SK Libuš 838 5 5 0 0 8 15
4 FC Písek 6 4 1 1 9 14
5 SK Aritma Praha 7 3 2 2 -2 13
6 ABC Braník 7 3 1 3 -12 11
7 FC MAS Táborsko 5 2 2 1 7 10
8 FC Tempo Praha 7 2 2 3 3 9
9 FK Motorlet Praha 6 2 2 2 1 9
10 SKP České Budějovice 6 2 0 4 -23 6
11 SK Střešovice 1911 5 0 1 4 -28 2
12 SK Petřín Plzeň 6 0 1 5 -17 1

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Písek 6 5 1 0 31 16
2 FK Admira Praha 6 5 1 0 31 16
3 FK Slavoj Vyšehrad 6 4 2 0 19 14
4 FC MAS Táborsko 7 3 2 2 4 12
5 FC Tempo Praha 5 3 1 1 8 10
6 SK Petřín Plzeň 6 2 1 3 -5 7
7 FK Motorlet Praha 6 2 1 3 -6 7
8 SK Aritma Praha 5 1 1 3 -7 5
9 ABC Braník 5 0 2 3 -8 3
10 SK Střešovice 1911 7 1 0 6 -16 3
11 SK Libuš 838 7 0 0 7 -13 0
12 SKP České Budějovice 6 0 0 6 -38 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Písek 11 9 1 1 40 29
2 FK Slavoj Vyšehrad 11 9 2 0 37 29
3 FK Admira Praha 11 9 1 1 52 28
4 FC MAS Táborsko 11 4 4 3 8 19
5 FC Tempo Praha 11 4 3 4 3 16
6 SK Libuš 838 11 5 0 6 -2 15
7 SK Aritma Praha 11 3 3 5 -12 15
8 FK Motorlet Praha 11 4 2 5 -5 14
9 ABC Braník 11 3 3 5 -17 14
10 SK Petřín Plzeň 11 2 2 7 -14 8
11 SKP České Budějovice 11 2 0 9 -51 6
12 SK Střešovice 1911 11 1 1 9 -39 5

Tabulka jara

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Slavoj Vyšehrad 1 1 0 0 10 3
2 FC Tempo Praha 1 1 0 0 8 3
3 FK Admira Praha 1 1 0 0 5 3
4 SK Aritma Praha 1 1 0 0 3 3
5 FC MAS Táborsko 1 1 0 0 3 3
6 FK Motorlet Praha 1 0 1 0 0 2
7 FC Písek 1 0 1 0 0 1
8 SK Libuš 838 1 0 0 1 -3 0
9 ABC Braník 1 0 0 1 -3 0
10 SK Střešovice 1911 1 0 0 1 -5 0
11 SK Petřín Plzeň 1 0 0 1 -8 0
12 SKP České Budějovice 1 0 0 1 -10 0

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 Olympia Radotín 9 6 0 3 30 11 18 Čakovice, Stodůlky, Tempo C PPVVP
2 FC Zličín 9 6 0 3 31 14 18 Řepy, Braník C, Xaverov PVVPV
3 SC Xaverov Horní Počernice 9 5 1 3 25 16 16 Zbraslav, Řepy, Zličín VVPPV
4 SK Zbraslav 9 5 1 3 25 21 16 Xaverov, Čakovice, Bohnice VVVPP
5 TJ Sokol Stodůlky 9 5 0 4 23 14 15 Bohnice, Radotín, Řepy VPVVP
6 Sokol Řepy 9 5 0 4 21 27 15 Zličín, Xaverov, Stodůlky PVPVV
7 ABC Braník C 9 3 1 5 17 38 10 Tempo C, Zličín, Čakovice PVPVP
8 FC Tempo Praha C 9 3 0 6 30 37 9 Braník C, Bohnice, Radotín PPVPV
9 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 9 3 0 6 19 28 9 Stodůlky, Tempo C, Zbraslav VPPVV
10 TJ Avia Čakovice 9 2 1 6 18 33 7 Radotín, Zbraslav, Braník C VPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Zličín 7 5 0 2 11 15
2 SC Xaverov Horní Počernice 5 3 1 1 6 10
3 ABC Braník C 5 3 1 1 -4 10
4 TJ Sokol Stodůlky 5 3 0 2 9 9
5 Olympia Radotín 4 2 0 2 4 6
6 SK Zbraslav 3 2 0 1 2 6
7 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3 2 0 1 1 6
8 Sokol Řepy 4 2 0 2 -4 6
9 FC Tempo Praha C 4 1 0 3 -9 3
10 TJ Avia Čakovice 5 1 0 4 -15 3

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Olympia Radotín 5 4 0 1 15 12
2 SK Zbraslav 6 3 1 2 2 10
3 Sokol Řepy 5 3 0 2 -2 9
4 SC Xaverov Horní Počernice 4 2 0 2 3 6
5 FC Tempo Praha C 5 2 0 3 2 6
6 TJ Sokol Stodůlky 4 2 0 2 0 6
7 TJ Avia Čakovice 4 1 1 2 0 4
8 FC Zličín 2 1 0 1 6 3
9 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 6 1 0 5 -10 3
10 ABC Braník C 4 0 0 4 -17 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Olympia Radotín 9 6 0 3 19 18
2 FC Zličín 9 6 0 3 17 18
3 SC Xaverov Horní Počernice 9 5 1 3 9 16
4 SK Zbraslav 9 5 1 3 4 16
5 TJ Sokol Stodůlky 9 5 0 4 9 15
6 Sokol Řepy 9 5 0 4 -6 15
7 ABC Braník C 9 3 1 5 -21 10
8 FC Tempo Praha C 9 3 0 6 -7 9
9 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 9 3 0 6 -9 9
10 TJ Avia Čakovice 9 2 1 6 -15 7

Tabulka jara

Zatím žádná data

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.