FC Tempo Praha

Tabulky

Historické ročníky: Vyberte tým:

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FK Slavoj Vyšehrad 19 17 2 0 89 10 53 Petřín, Motorlet, Střešovice VVVVV
2 FK Admira Praha 20 15 2 3 87 22 47 Aritma, Písek PVRVV
3 FC Písek 19 13 3 3 75 24 43 Táborsko, Braník, Admira VVRPV
4 FC MAS Táborsko 19 9 6 4 50 30 36 Písek, Libuš, Petřín RVVVR
5 FC Tempo Praha 20 8 4 8 50 34 30 Budějovice, Motorlet PVRPV
6 FK Motorlet Praha 19 8 4 7 33 31 30 Budějovice, Vyšehrad, Tempo RVVPV
7 SK Aritma Praha 20 6 4 10 31 49 26 Admira, Budějovice PPPVR
8 ABC Braník 20 6 4 10 30 61 25 Písek, Libuš PPVVP
9 SK Libuš 838 19 6 2 11 29 48 20 Střešovice, Táborsko, Braník VPPRP
10 SK Petřín Plzeň 19 4 4 11 34 56 18 Vyšehrad, Střešovice, Táborsko VVRRP
11 SKP České Budějovice 19 3 1 15 35 119 11 Motorlet, Tempo, Aritma PVPPP
12 SK Střešovice 1911 19 2 2 15 21 80 9 Libuš, Petřín, Vyšehrad RPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Slavoj Vyšehrad 10 10 0 0 41 30
2 FK Admira Praha 10 8 1 1 33 25
3 FC Písek 10 7 2 1 23 24
4 FC MAS Táborsko 9 5 3 1 17 20
5 FC Tempo Praha 10 5 2 3 18 18
6 FK Motorlet Praha 9 5 2 2 9 18
7 SK Libuš 838 9 6 0 3 -1 18
8 SK Aritma Praha 10 4 3 3 -7 18
9 ABC Braník 11 5 1 5 -15 17
10 SK Petřín Plzeň 10 2 2 6 -11 9
11 SKP České Budějovice 9 2 1 6 -31 8
12 SK Střešovice 1911 9 1 2 6 -30 6

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Slavoj Vyšehrad 9 7 2 0 38 23
2 FK Admira Praha 10 7 1 2 32 22
3 FC Písek 9 6 1 2 28 19
4 FC MAS Táborsko 10 4 3 3 3 16
5 FC Tempo Praha 10 3 2 5 -2 12
6 FK Motorlet Praha 10 3 2 5 -7 12
7 SK Petřín Plzeň 9 2 2 5 -11 9
8 SK Aritma Praha 10 2 1 7 -11 8
9 ABC Braník 9 1 3 5 -16 8
10 SK Střešovice 1911 10 1 0 9 -29 3
11 SKP České Budějovice 10 1 0 9 -53 3
12 SK Libuš 838 10 0 2 8 -18 2

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Písek 11 9 1 1 40 29
2 FK Slavoj Vyšehrad 11 9 2 0 37 29
3 FK Admira Praha 11 9 1 1 52 28
4 FC MAS Táborsko 11 4 4 3 8 19
5 FC Tempo Praha 11 4 3 4 3 16
6 SK Libuš 838 11 5 0 6 -2 15
7 SK Aritma Praha 11 3 3 5 -12 15
8 FK Motorlet Praha 11 4 2 5 -5 14
9 ABC Braník 11 3 3 5 -17 14
10 SK Petřín Plzeň 11 2 2 7 -14 8
11 SKP České Budějovice 11 2 0 9 -51 6
12 SK Střešovice 1911 11 1 1 9 -39 5

Tabulka jara

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Slavoj Vyšehrad 8 8 0 0 42 24
2 FK Admira Praha 9 6 1 2 13 19
3 FC MAS Táborsko 8 5 2 1 12 17
4 FK Motorlet Praha 8 4 2 2 7 16
5 FC Tempo Praha 9 4 1 4 13 14
6 FC Písek 8 4 2 2 11 14
7 SK Aritma Praha 9 3 1 5 -6 11
8 ABC Braník 9 3 1 5 -14 11
9 SK Petřín Plzeň 8 2 2 4 -8 10
10 SK Libuš 838 8 1 2 5 -17 5
11 SKP České Budějovice 8 1 1 6 -33 5
12 SK Střešovice 1911 8 1 1 6 -20 4

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 Olympia Radotín 15 12 0 3 58 21 36 Zličín, Xaverov, Bohnice VVVVV
2 FC Zličín 15 11 0 4 61 24 33 Radotín, Zbraslav, Tempo C VVVVP
3 SK Zbraslav 16 10 1 5 47 37 31 Zličín, Stodůlky VPVVV
4 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 15 9 0 6 43 35 27 Xaverov, Čakovice, Radotín VVVVV
5 TJ Sokol Stodůlky 15 8 0 7 45 25 24 Čakovice, Tempo C, Zbraslav PPVPV
6 Sokol Řepy 16 7 0 9 36 49 21 Tempo C, Braník C PVPPP
7 SC Xaverov Horní Počernice 15 6 2 7 38 40 20 Bohnice, Radotín, Braník C PPVRP
8 FC Tempo Praha C 15 5 0 10 46 60 15 Řepy, Stodůlky, Zličín VPPPV
9 ABC Braník C 16 4 1 11 25 70 13 Řepy, Xaverov PPPPP
10 TJ Avia Čakovice 16 2 2 12 32 70 8 Stodůlky, Bohnice PPPRP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Zličín 9 7 0 2 27 21
2 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 8 7 0 1 15 21
3 Olympia Radotín 7 5 0 2 12 15
4 SK Zbraslav 7 5 0 2 6 15
5 TJ Sokol Stodůlky 8 4 0 4 7 12
6 SC Xaverov Horní Počernice 8 3 1 4 -5 10
7 ABC Braník C 7 3 1 3 -17 10
8 FC Tempo Praha C 7 3 0 4 -9 9
9 Sokol Řepy 8 3 0 5 -10 9
10 TJ Avia Čakovice 8 1 1 6 -19 4

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Olympia Radotín 8 7 0 1 25 21
2 SK Zbraslav 9 5 1 3 4 16
3 TJ Sokol Stodůlky 7 4 0 3 13 12
4 FC Zličín 6 4 0 2 10 12
5 Sokol Řepy 8 4 0 4 -3 12
6 SC Xaverov Horní Počernice 7 3 1 3 3 10
7 FC Tempo Praha C 8 2 0 6 -5 6
8 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 7 2 0 5 -7 6
9 TJ Avia Čakovice 8 1 1 6 -19 4
10 ABC Braník C 9 1 0 8 -28 3

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Olympia Radotín 9 6 0 3 19 18
2 FC Zličín 9 6 0 3 17 18
3 SC Xaverov Horní Počernice 9 5 1 3 9 16
4 SK Zbraslav 9 5 1 3 4 16
5 TJ Sokol Stodůlky 9 5 0 4 9 15
6 Sokol Řepy 9 5 0 4 -6 15
7 ABC Braník C 9 3 1 5 -21 10
8 FC Tempo Praha C 9 3 0 6 -7 9
9 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 9 3 0 6 -9 9
10 TJ Avia Čakovice 9 2 1 6 -15 7

Tabulka jara

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 Olympia Radotín 6 6 0 0 18 18
2 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 6 6 0 0 17 18
3 FC Zličín 6 5 0 1 20 15
4 SK Zbraslav 7 5 0 2 6 15
5 TJ Sokol Stodůlky 6 3 0 3 11 9
6 FC Tempo Praha C 6 2 0 4 -7 6
7 Sokol Řepy 7 2 0 5 -7 6
8 SC Xaverov Horní Počernice 6 1 1 4 -11 4
9 ABC Braník C 7 1 0 6 -24 3
10 TJ Avia Čakovice 7 0 1 6 -23 1

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.