FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
28.10. 10:00 FC Tempo Praha - FK Motorlet Praha 0:2
27.10. 17:00 SK Aritma Praha - SKP České Budějovice 3:0
27.10. 10:00 FC Písek - FK Admira Praha 0:2
25.10. 15:15 ABC Braník - SK Libuš 838 2:1
27.10. 10:00 SK Petřín Plzeň - FC MAS Táborsko 2:2 (3:4)
27.10. 09:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Střešovice 1911 3:1
2. kolo
11.11. 09:00 FK Motorlet Praha - SK Střešovice 1911 5:0
10.11. 10:00 FC MAS Táborsko - FK Slavoj Vyšehrad 2:2 (5:4)
10.11. 10:45 ABC Braník - SK Petřín Plzeň 2:0
10.11. 10:00 FK Admira Praha - SK Libuš 838 5:1
11.11. 15:00 SKP České Budějovice - FC Písek 4:14
11.11. 10:00 FC Tempo Praha - SK Aritma Praha 2:2 (3:4)
3. kolo
3.11. 13:30 SK Aritma Praha - FK Motorlet Praha 0:0 (5:4)
3.11. 13:00 FC Písek - FC Tempo Praha 2:0
4.11. 11:00 SK Libuš 838 - SKP České Budějovice 6:4
4.11. 10:00 SK Petřín Plzeň - FK Admira Praha 2:5
4.11. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - ABC Braník 5:0
4.11. 12:00 SK Střešovice 1911 - FC MAS Táborsko 2:2 (4:2)
4. kolo
2.9. 10:00 FK Motorlet Praha - FC MAS Táborsko 0:6
2.9. 10:00 ABC Braník - SK Střešovice 1911 3:1
1.9. 10:00 FK Admira Praha - FK Slavoj Vyšehrad 1:4
2.9. 10:00 SKP České Budějovice - SK Petřín Plzeň 4:6
2.9. 10:00 FC Tempo Praha - SK Libuš 838 1:0
2.9. 15:15 SK Aritma Praha - FC Písek 0:8
5. kolo
8.9. 10:00 FC Písek - FK Motorlet Praha 8:1
9.9. 11:00 SK Libuš 838 - SK Aritma Praha 1:0
8.9. 10:00 SK Petřín Plzeň - FC Tempo Praha 1:6
9.9. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - SKP České Budějovice 12:0
9.9. 13:00 SK Střešovice 1911 - FK Admira Praha 0:16
9.9. 10:00 FC MAS Táborsko - ABC Braník 2:2 (3:1)
6. kolo
16.9. 10:00 FK Motorlet Praha - ABC Braník 2:2 (4:5)
15.9. 10:00 FK Admira Praha - FC MAS Táborsko 6:1
16.9. 10:00 SKP České Budějovice - SK Střešovice 1911 3:1
16.9. 10:00 FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad 1:4
16.9. 14:45 SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň 1:1 (3:1)
15.9. 13:00 FC Písek - SK Libuš 838 2:1
7. kolo
23.9. 11:00 SK Libuš 838 - FK Motorlet Praha 1:0
2.10. 14:30 SK Petřín Plzeň - FC Písek 1:3
23.9. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Aritma Praha 3:0
23.9. 10:00 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 1:2
23.9. 10:00 FC MAS Táborsko - SKP České Budějovice 7:0
23.9. 10:00 ABC Braník - FK Admira Praha 0:9
8. kolo
30.9. 10:00 FK Motorlet Praha - FK Admira Praha 0:1
30.9. 10:00 SKP České Budějovice - ABC Braník 2:1
28.9. 10:00 FC Tempo Praha - FC MAS Táborsko 0:1
30.9. 14:15 SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911 2:4
28.9. 13:00 FC Písek - FK Slavoj Vyšehrad 0:0 (4:2)
30.9. 11:00 SK Libuš 838 - SK Petřín Plzeň 3:1
9. kolo
6.10. 10:00 SK Petřín Plzeň - FK Motorlet Praha 0:4
7.10. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Libuš 838 3:1
7.10. 10:00 SK Střešovice 1911 - FC Písek 0:6
7.10. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha 0:1
7.10. 14:00 ABC Braník - FC Tempo Praha 0:0 (3:1)
6.10. 10:00 FK Admira Praha - SKP České Budějovice 12:1
10. kolo
14.10. 10:00 FK Motorlet Praha - SKP České Budějovice 4:1
14.10. 10:00 FC Tempo Praha - FK Admira Praha 1:1 (4:2)
14.10. 13:45 SK Aritma Praha - ABC Braník 3:1
24.10. 13:45 FC Písek - FC MAS Táborsko 2:1
14.10. 11:00 SK Libuš 838 - SK Střešovice 1911 2:0
14.10. 10:00 SK Petřín Plzeň - FK Slavoj Vyšehrad 0:3
11. kolo
21.10. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Motorlet Praha 4:0
21.10. 11:30 SK Střešovice 1911 - SK Petřín Plzeň 2:7
21.10. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Libuš 838 3:2
21.10. 10:45 ABC Braník - FC Písek 1:6
20.10. 10:00 FK Admira Praha - SK Aritma Praha 4:0
21.10. 10:00 SKP České Budějovice - FC Tempo Praha 3:7
12. kolo
9.6. 10:00 FK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 3:3 (3:4)
6.6. 16:15 SKP České Budějovice - SK Aritma Praha 4:1
9.6. 09:30 FK Admira Praha - FC Písek 2:3
9.6. 11:00 SK Libuš 838 - ABC Braník 3:0
4.6. 16:45 FC MAS Táborsko - SK Petřín Plzeň 4:3
9.6. 13:00 SK Střešovice 1911 - FK Slavoj Vyšehrad 1:10
13. kolo
31.3. 11:30 SK Střešovice 1911 - FK Motorlet Praha 2:0
30.3. 14:45 FK Slavoj Vyšehrad - FC MAS Táborsko 5:0
31.3. 10:00 SK Petřín Plzeň - ABC Braník 0:3
31.3. 11:00 SK Libuš 838 - FK Admira Praha 1:4
31.3. 14:30 FC Písek - SKP České Budějovice 9:2
30.3. 13:45 SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 5:3
14. kolo
7.4. 10:00 FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha 2:1
7.4. 10:00 FC Tempo Praha - FC Písek 2:0
6.4. 15:15 SKP České Budějovice - SK Libuš 838 3:3 (3:2)
6.4. 10:00 FK Admira Praha - SK Petřín Plzeň 5:1
6.4. 12:30 ABC Braník - FK Slavoj Vyšehrad 0:6
7.4. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Střešovice 1911 3:0
15. kolo
14.4. 10:00 FC MAS Táborsko - FK Motorlet Praha 2:2 (2:4)
14.4. 10:45 SK Střešovice 1911 - ABC Braník 2:2 (1:4)
14.4. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FK Admira Praha 3:0
14.4. 10:00 SK Petřín Plzeň - SKP České Budějovice 7:1
14.4. 11:00 SK Libuš 838 - FC Tempo Praha 1:0
13.4. 10:00 FC Písek - SK Aritma Praha 3:2
16. kolo
24.3. 10:00 FK Motorlet Praha - FC Písek 1:1 (2:0)
24.3. 14:15 SK Aritma Praha - SK Libuš 838 5:2
24.3. 10:00 FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň 8:0
23.3. 10:00 SKP České Budějovice - FK Slavoj Vyšehrad 0:10
23.3. 10:00 FK Admira Praha - SK Střešovice 1911 5:0
24.3. 13:15 ABC Braník - FC MAS Táborsko 2:5
17. kolo
27.4. 12:30 ABC Braník - FK Motorlet Praha 1:3
28.4. 10:00 FC MAS Táborsko - FK Admira Praha 3:0
28.4. 13:00 SK Střešovice 1911 - SKP České Budějovice 4:5
28.4. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 4:1
28.4. 10:00 SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha 3:0
28.4. 11:00 SK Libuš 838 - FC Písek 1:2
18. kolo
5.5. 10:00 FK Motorlet Praha - SK Libuš 838 5:0
4.5. 13:00 FC Písek - SK Petřín Plzeň 1:1 (3:5)
1.5. 12:30 SK Aritma Praha - FK Slavoj Vyšehrad 0:7
5.5. 10:00 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 5:1
1.5. 15:00 SKP České Budějovice - FC MAS Táborsko 0:4
4.5. 10:00 FK Admira Praha - ABC Braník 3:1
19. kolo
11.5. 10:00 FK Admira Praha - FK Motorlet Praha 1:0
12.5. 12:30 ABC Braník - SKP České Budějovice 4:1
12.5. 10:00 FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 4:0
12.5. 13:00 SK Střešovice 1911 - SK Aritma Praha 0:3
15.5. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - FC Písek 4:2
12.5. 10:00 SK Petřín Plzeň - SK Libuš 838 1:1 (4:1)
20. kolo
19.5. 10:00 FK Motorlet Praha - SK Petřín Plzeň 2:0
19.5. 11:00 SK Libuš 838 - FK Slavoj Vyšehrad 1:7
18.5. 10:00 FC Písek - SK Střešovice 1911 6:0
19.5. 15:15 SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko 2:2 (4:3)
19.5. 10:00 FC Tempo Praha - ABC Braník 9:0
19.5. 15:00 SKP České Budějovice - FK Admira Praha 1:5
21. kolo
26.5. 15:15 SKP České Budějovice - FK Motorlet Praha 0:1
25.5. 10:00 FK Admira Praha - FC Tempo Praha 2:2 (3:4)
8.5. 10:00 ABC Braník - SK Aritma Praha 3:1
29.5. 15:15 FC MAS Táborsko - FC Písek 0:1
26.5. 12:45 SK Střešovice 1911 - SK Libuš 838 1:8
26.5. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad - SK Petřín Plzeň 7:1
22. kolo
2.6. 10:00 FK Motorlet Praha - FK Slavoj Vyšehrad 0:0 (6:7)
2.6. 10:00 SK Petřín Plzeň - SK Střešovice 1911 3:1
2.6. 11:00 SK Libuš 838 - FC MAS Táborsko 2:4
1.6. 10:00 FC Písek - ABC Braník 8:1
2.6. 15:15 SK Aritma Praha - FK Admira Praha 0:4
2.6. 10:00 FC Tempo Praha - SKP České Budějovice 6:1
1. kolo
8.9. 17:00 ABC Braník C - FC Tempo Praha C 5:4
9.9. 13:00 FC Zličín - Sokol Řepy 2:3
8.9. 15:00 SC Xaverov Horní Počernice - SK Zbraslav 3:3
9.9. 17:00 TJ Avia Čakovice - Olympia Radotín 1:5
9.9. 14:30 TJ Sokol Stodůlky - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3:0
2. kolo
16.9. 13:30 FC Tempo Praha C - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 6:2
16.9. 16:30 Olympia Radotín - TJ Sokol Stodůlky 2:0
16.9. 14:30 SK Zbraslav - TJ Avia Čakovice 2:5
16.9. 14:15 Sokol Řepy - SC Xaverov Horní Počernice 1:4
16.9. 14:45 ABC Braník C - FC Zličín 1:8
3. kolo
23.9. 12:45 FC Zličín - FC Tempo Praha C 3:1
22.9. 14:30 SC Xaverov Horní Počernice - ABC Braník C 4:2
23.9. 16:30 TJ Avia Čakovice - Sokol Řepy 4:7
23.9. 14:00 TJ Sokol Stodůlky - SK Zbraslav 2:3
23.9. 16:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - Olympia Radotín 1:6
4. kolo
28.9. 13:30 FC Tempo Praha C - Olympia Radotín 1:7
30.9. 13:30 SK Zbraslav - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 2:0
28.9. 09:00 Sokol Řepy - TJ Sokol Stodůlky 1:4
28.9. 14:15 ABC Braník C - TJ Avia Čakovice 1:1
28.9. 08:30 FC Zličín - SC Xaverov Horní Počernice 3:2
5. kolo
6.10. 16:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha C 7:3
7.10. 16:00 TJ Avia Čakovice - FC Zličín 3:2
7.10. 13:30 TJ Sokol Stodůlky - ABC Braník C 9:0
7.10. 13:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - Sokol Řepy 5:1
7.10. 10:00 Olympia Radotín - SK Zbraslav 2:3
6. kolo
14.10. 13:30 FC Tempo Praha C - SK Zbraslav 1:7
14.10. 13:30 Sokol Řepy - Olympia Radotín 1:0
13.10. 09:00 ABC Braník C - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 4:3
13.10. 13:00 FC Zličín - TJ Sokol Stodůlky 5:1
14.10. 13:30 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Avia Čakovice 1:0
7. kolo
21.10. 10:30 TJ Avia Čakovice - FC Tempo Praha C 1:7
21.10. 13:00 TJ Sokol Stodůlky - SC Xaverov Horní Počernice 1:0
18.10. 19:30 FC Zličín - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 2:1
21.10. 12:30 Olympia Radotín - ABC Braník C 5:0
21.10. 15:30 SK Zbraslav - Sokol Řepy 3:0
8. kolo
28.10. 13:30 FC Tempo Praha C - Sokol Řepy 4:5
27.10. 09:00 ABC Braník C - SK Zbraslav 3:2
27.10. 08:30 FC Zličín - Olympia Radotín 1:2
28.10. 12:45 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 1:2
27.10. 14:30 TJ Avia Čakovice - TJ Sokol Stodůlky 0:3
9. kolo
4.11. 11:00 TJ Sokol Stodůlky - FC Tempo Praha C 0:3
4.11. 14:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - TJ Avia Čakovice 5:3
4.11. 11:00 Olympia Radotín - SC Xaverov Horní Počernice 1:3
3.11. 16:00 FC Zličín - SK Zbraslav 5:0
4.11. 14:00 Sokol Řepy - ABC Braník C 2:1
10. kolo
7.4. 13:30 FC Tempo Praha C - ABC Braník C 3:1
6.4. 16:30 Sokol Řepy - FC Zličín 1:4
7.4. 14:30 SK Zbraslav - SC Xaverov Horní Počernice 3:0
7.4. 16:30 Olympia Radotín - TJ Avia Čakovice 6:1
6.4. 15:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - TJ Sokol Stodůlky 2:1
11. kolo
13.4. 13:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FC Tempo Praha C 3:0
14.4. 12:00 TJ Sokol Stodůlky - Olympia Radotín 4:6
14.4. 10:30 TJ Avia Čakovice - SK Zbraslav 2:4
13.4. 09:00 SC Xaverov Horní Počernice - Sokol Řepy 1:2
14.4. 12:00 FC Zličín - ABC Braník C 4:0
12. kolo
8.6. 12:15 FC Tempo Praha C - FC Zličín 2:2
8.6. 13:30 ABC Braník C - SC Xaverov Horní Počernice 1:4
31.3. 15:30 Sokol Řepy - TJ Avia Čakovice 4:3
8.6. 17:00 SK Zbraslav - TJ Sokol Stodůlky 2:4
8.6. 10:00 Olympia Radotín - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 0:2
13. kolo
27.4. 12:30 Olympia Radotín - FC Tempo Praha C 5:3
27.4. 13:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Zbraslav 3:2
27.4. 12:45 TJ Sokol Stodůlky - Sokol Řepy 1:0
28.4. 17:00 TJ Avia Čakovice - ABC Braník C 3:5
30.3. 16:30 SC Xaverov Horní Počernice - FC Zličín 3:6
14. kolo
5.5. 13:30 FC Tempo Praha C - SC Xaverov Horní Počernice 4:7
5.5. 15:00 FC Zličín - TJ Avia Čakovice 13:1
5.5. 10:15 ABC Braník C - TJ Sokol Stodůlky 0:7
4.5. 10:30 Sokol Řepy - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3:6
3.5. 17:00 SK Zbraslav - Olympia Radotín 1:3
15. kolo
12.5. 17:00 SK Zbraslav - FC Tempo Praha C 4:2
12.5. 14:30 Olympia Radotín - Sokol Řepy 2:1
12.5. 14:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - ABC Braník C 6:0
11.5. 14:15 TJ Sokol Stodůlky - FC Zličín 1:2
12.5. 17:00 TJ Avia Čakovice - SC Xaverov Horní Počernice 1:1
16. kolo
19.5. 13:30 FC Tempo Praha C - TJ Avia Čakovice 4:3
19.5. 14:00 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Sokol Stodůlky 1:8
19.5. 13:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FC Zličín 4:1
19.5. 13:00 ABC Braník C - Olympia Radotín 0:6
18.5. 09:00 Sokol Řepy - SK Zbraslav 4:5
17. kolo
26.5. 17:00 Sokol Řepy - FC Tempo Praha C 5:5
25.5. 10:00 SK Zbraslav - ABC Braník C 3:2
26.5. 14:30 Olympia Radotín - FC Zličín 3:2
26.5. 14:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SC Xaverov Horní Počernice 3:2
26.5. 13:00 TJ Sokol Stodůlky - TJ Avia Čakovice 6:0
18. kolo
2.6. 13:30 FC Tempo Praha C - TJ Sokol Stodůlky 1:2
1.6. 17:00 TJ Avia Čakovice - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3:0
1.6. 13:00 SC Xaverov Horní Počernice - Olympia Radotín 2:3
4.6. 17:00 SK Zbraslav - FC Zličín 2:2
2.6. 13:00 ABC Braník C - Sokol Řepy 11:1