U15: Vítězství v Náchodě

15.9.2023 11:49   Petr Suchan

Tempáci vyhráli 4:1 po dvou gólech Bryscejna, přidali se i Petrtýl se Zemanem.

Začali jsme gólem Nechvíly, který pro nepatrný ofsajd neplatil. Následující dlouhý nákop domácích jsme odvrátili přihrávkou domů, ale Vojta v bráně zazmatkoval a nepřesnou přihrávku vystihl útočník Náchoda, který tak otevřel skóre zápasu.

Chvilku nám trvalo, než jsme se dostali z autobusu. Pohyb nebyl ideální a své udělal i šok z inkasované branky. Proto měli náchodští ještě dvě zajímavé akce před naší bránou v průběhu prvních deseti minut. Pak už jsme začali být klidní na míči a navyšovat tlak. Byla otázka času, kdy se prosadíme. Do 20. minuty jsme skóre otočili a mohli jít výrazněji do vedení. Konec prvního dějství jsme už hráli do hlubokého bloku soupeře.

Z toho důvodu jsme od druhé půle změnili rozestavení a soupeře více roztáhli. Vše zafungovalo a nakonec z toho byla dominance s vítězstvím 1:4. K soupeři jsme měli respekt a výsledek bereme se vší pokorou, ale z vytvořených šancí mělo být gólů více.

FK Náchod - FC Tempo Praha 1:4 (1:2)