U15: Marodka se vyprazdňuje

30.9.2023 23:52   Petr Suchan

I díky kvalitní střídačce Tempáci rozstříleli Kolín vysoko 11:0.

Dali jsme rychle gól a dál jsme byli hodně na míči. Dobře jsme dostupovali soupeře a jednotně přepínali v represinku. Proto se soupeř převážně bránil. Kolín hrozil po standardních situacích, které jsme uskákali. Nastavené tempo hry soupeř dlouho nevydržel, a tak byl poločas 6:0.

Druhá půle, i vlivem výsledku, měla z naší strany sestupnou tendenci. Po dlouhé době jsme měli k dispozici kvalitní plnou střídačku. Prostřídali jsme a kluci z lavičky přinesli rozdílovou kvalitu. Takto bych si představoval oživení v podobě střídajících hráčů. Dvakrát se trefil Chládek a dvakrát za třináct minut i Kuba Novotný. Marodka se pomalu vyprazdňuje a projevuje se to větší možností, jak reagovat na vývoj i typ utkání. Jakmile kluci doženou tréninkové manko, budeme mít z čeho vybírat. Doufáme v to...

FC Tempo Praha - SK Sparta Kolín 11:0 (6:0)