U15: Pět branek Čáslavi

3.10.2023 17:02   Petr Suchan

Tři zápasy v řadě nedostali Tempáci gól.

U15: FC Tempo Praha - FK Čáslav 5:0 U15: FC Tempo Praha - FK Čáslav 5:0

V nedělní poledne jsme přivítali na domácí půdě FK Čáslav. Soupeř moc gólů nedostává, a tak jsme chtěli vycházet z dobré defenzivy a hlavně nepustit soupeře do vedení. Dobrá organizace hry a kvalitní represink po ztrátě míč na útočné polovině nedovolil v první půli Čáslavi ohrozit naši branku. Tím jsme splnili náš záměr. Přestože se hrálo na těžkém terénu, tak se nám dařilo dobře kombinovat a podnikat nebezpečné průniky do soupeřova pokutového území. První poločas byl z naší strany, troufnu si říct, dominantní. Možná vlivem terénu, nebo stále ještě zbrklého zakončení, byl poločasový výsledek jen 3:0 v náš prospěch.

Druhá půlka zápasu přinesla polevení z naší strany. Soupeř měl, na rozdíl od prvního poločasu, tři nebezpečné situace ke vstřelení gólu. I tak to byl stále zápas čistě o nás. Párkrát jsme zapnuli na vyšší obrátky a po krásných akcích jsme zvýšili vedení na konečných 5:0. Naše hra se každý týden zlepšuje. Kluci zaslouží pochvalu za to, jak na sobě pracují a přenášejí vše do zápasů, ale hlavně v přepínání a součinnosti všech máme ještě značné mezery.

FC Tempo Praha - FK Čáslav 5:0 (3:0)