U17: Soupeři nejezdí jen na výlet

23.10.2023 10:17   Rostislav Kohoutek

I přes výhru 3:1 nad Kolínem si Tempáci musí uvědomit, že body na papíře nejsou body rozdělené dopředu na hřišti.

Utkání mohlo skončit klidně remízou, našim vyšším vítězstvím, ale také porážkou. Kluci si ještě zřejmě dostatečně nezvykli, že k nám soupeři nebudou jezdit jen tak na výlet, ale bojovat o všechno a hlavně o body. Patříme, aspoň výsledkově k top 4 v soutěži a soupeř hraje vždy na hranici svých možnosti, neb si výsledky jasně uvědomuje. Ale body na papíře nejsou body rozdělené dopředu na hřišti…

Nám pak občas trvá dvacet minut v první půlce, ale i občas vr druhé polovině zvyknout si na tempo, nasazení a důraz. Fotbalově soupeře přehrajeme, ale když polevíme, soupeř jednoduše zakončí a dá branku nebo se dostane lehce do šance a pak je vše dvakrát těžší. Toto utkání nebylo výjimkou. Dvacet minut jsme se hledali, malý pohyb, nasazení, důraz a aktivita obecně všech. Potom začneme hrát maximálně ve všech směrech individuálního a týmového výkonu a jsme jasně lepší a dominujeme. Stoprocentní přístup je základ každého úspěchu a to se musíme naučit.

FC Tempo Praha - SK Sparta Kolín 3:1 (1:1)