FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
29.8. 17:15 FC Tempo Praha - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10:3
29.8. 18:00 SS Ostrá - FK Slavoj Vyšehrad B 3:8
29.8. 18:00 MFK Trutnov - FK Meteor Praha VIII B 4:1
29.8. 18:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Viktoria Žižkov B 1:4
29.8. 18:00 FK Česká Třebová - TJ Svitavy 0:5
29.8. 12:15 SK Benešov B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 4:0
29.8. 14:45 SK Střešovice 1911 - FK Admira Praha B 3:2
29.8. 17:15 FK Kolín - TJ Sokol Třebeš 4:0
2. kolo
18.8. 14:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Třebeš 0:2
18.8. 12:15 FK Admira Praha B - FK Kolín 3:2
18.8. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - SK Střešovice 1911 1:3
18.8. 12:30 TJ Svitavy - SK Benešov B 4:1
18.8. 13:15 FK Viktoria Žižkov B - FK Česká Třebová 10:1
18.8. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - FC Sellier & Bellot Vlašim 7:1
18.8. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - MFK Trutnov 3:0
18.8. 12:15 FC Tempo Praha - SS Ostrá 17:1
3. kolo
26.8. 12:30 SS Ostrá - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:2 (1:3)
26.8. 17:00 MFK Trutnov - FC Tempo Praha 2:0
26.8. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Slavoj Vyšehrad B 3:1
25.8. 13:15 FK Česká Třebová - FK Meteor Praha VIII B 0:4
23.8. 15:15 SK Benešov B - FK Viktoria Žižkov B 2:1
25.8. 15:00 SK Střešovice 1911 - TJ Svitavy 2:2 (7:8)
25.8. 12:15 FK Kolín - RMSK Cidlina Nový Bydžov 4:1
25.8. 12:15 TJ Sokol Třebeš - FK Admira Praha B 2:7
4. kolo
1.9. 14:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Admira Praha B 1:7
2.9. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - TJ Sokol Třebeš 4:0
2.9. 12:00 TJ Svitavy - FK Kolín 1:5
1.9. 12:15 FK Viktoria Žižkov B - SK Střešovice 1911 4:3
1.9. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - SK Benešov B 4:1
1.9. 13:15 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Česká Třebová 0:1
1.9. 12:15 FC Tempo Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:1 (3:4)
1.9. 12:30 SS Ostrá - MFK Trutnov 1:9
5. kolo
8.9. 14:45 MFK Trutnov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7:0
9.9. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - SS Ostrá 8:2
9.9. 12:15 FK Česká Třebová - FC Tempo Praha 1:4
5.9. 18:15 SK Benešov B - FK Slavoj Vyšehrad B 3:2
8.9. 14:45 SK Střešovice 1911 - FK Meteor Praha VIII B 6:2
8.9. 12:15 FK Kolín - FK Viktoria Žižkov B 3:1
8.9. 12:15 TJ Sokol Třebeš - TJ Svitavy 0:10
8.9. 12:15 FK Admira Praha B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 8:1
6. kolo
15.9. 14:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:2
15.9. 12:30 TJ Svitavy - FK Admira Praha B 7:1
15.9. 12:15 FK Viktoria Žižkov B - TJ Sokol Třebeš 7:1
15.9. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - FK Kolín 0:4
15.9. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Střešovice 1911 2:1
15.9. 12:15 FC Tempo Praha - SK Benešov B 1:2
15.9. 12:30 SS Ostrá - FK Česká Třebová 3:2
15.9. 14:45 MFK Trutnov - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:3 (2:4)
7. kolo
23.9. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6:1
23.9. 12:15 FK Česká Třebová - MFK Trutnov 0:8
22.9. 12:15 SK Benešov B - SS Ostrá 9:0
22.9. 12:30 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 4:4 (4:2)
22.9. 12:15 FK Kolín - FK Slavoj Vyšehrad B 5:0
22.9. 12:15 TJ Sokol Třebeš - FK Meteor Praha VIII B 1:3
22.9. 12:15 FK Admira Praha B - FK Viktoria Žižkov B 1:2
22.9. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - TJ Svitavy 1:3
8. kolo
29.9. 12:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Svitavy 0:5
29.9. 12:15 FK Viktoria Žižkov B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 10:3
29.9. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - FK Admira Praha B 1:1 (3:5)
29.9. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - TJ Sokol Třebeš 2:0
29.9. 12:15 FC Tempo Praha - FK Kolín 3:3 (3.4)
29.9. 12:30 SS Ostrá - SK Střešovice 1911 1:3
28.9. 14:15 MFK Trutnov - SK Benešov B 6:4
30.9. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Česká Třebová 6:0
9. kolo
7.10. 12:15 FK Česká Třebová - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:0
6.10. 12:15 SK Benešov B - FC Sellier & Bellot Vlašim 5:0
6.10. 15:00 SK Střešovice 1911 - MFK Trutnov 5:2
6.10. 12:15 FK Kolín - SS Ostrá 7:0
6.10. 12:15 TJ Sokol Třebeš - FC Tempo Praha 0:3
6.10. 12:15 FK Admira Praha B - FK Slavoj Vyšehrad B 0:0 (4:2)
6.10. 16:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Meteor Praha VIII B 3:5
6.10. 12:00 TJ Svitavy - FK Viktoria Žižkov B 3:4
10. kolo
13.10. 13:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Viktoria Žižkov B 0:7
13.10. 14:15 FK Meteor Praha VIII B - TJ Svitavy 1:2
13.10. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:0
13.10. 12:15 FC Tempo Praha - FK Admira Praha B 5:1
14.10. 12:30 SS Ostrá - TJ Sokol Třebeš 2:2 (5:4)
13.10. 12:15 MFK Trutnov - FK Kolín 2:0
14.10. 11:45 FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Střešovice 1911 1:1 (3:0)
13.10. 12:15 FK Česká Třebová - SK Benešov B 0:8
11. kolo
20.10. 12:15 SK Benešov B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3:0
20.10. 15:00 SK Střešovice 1911 - FK Česká Třebová 5:0
20.10. 12:15 FK Kolín - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0
20.10. 12:15 TJ Sokol Třebeš - MFK Trutnov 0:3
20.10. 12:15 FK Admira Praha B - SS Ostrá 6:1
21.10. 12:30 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Tempo Praha 1:4
20.10. 12:00 TJ Svitavy - FK Slavoj Vyšehrad B 3:1
20.10. 15:30 FK Viktoria Žižkov B - FK Meteor Praha VIII B 3:5
12. kolo
27.10. 12:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Meteor Praha VIII B 0:5
27.10. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Viktoria Žižkov B 1:2
27.10. 12:15 FC Tempo Praha - TJ Svitavy 4:5
28.10. 12:30 SS Ostrá - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:4
27.10. 12:15 MFK Trutnov - FK Admira Praha B 0:3
28.10. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - TJ Sokol Třebeš 7:0
28.10. 12:15 FK Česká Třebová - FK Kolín 3:1
27.10. 12:15 SK Benešov B - SK Střešovice 1911 0:3
13. kolo
3.11. 15:00 SK Střešovice 1911 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7:1
3.11. 12:15 FK Kolín - SK Benešov B 3:3 (5:4)
3.11. 12:15 TJ Sokol Třebeš - FK Česká Třebová 0:3
3.11. 12:15 FK Admira Praha B - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:2 (2:3)
3.11. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - MFK Trutnov 2:5
3.11. 12:00 TJ Svitavy - SS Ostrá 9:0
14.11. 16:30 FK Viktoria Žižkov B - FC Tempo Praha 3:6
3.11. 13:30 FK Meteor Praha VIII B - FK Slavoj Vyšehrad B 3:1
14. kolo
10.11. 12:30 FK Slavoj Vyšehrad B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 6:0
10.11. 12:15 FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII B 6:1
21.11. 18:30 SS Ostrá - FK Viktoria Žižkov B 1:9
11.11. 12:15 MFK Trutnov - TJ Svitavy 1:4
11.11. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:2 (4:3)
10.11. 12:15 FK Česká Třebová - FK Admira Praha B 0:2
10.11. 12:15 SK Benešov B - TJ Sokol Třebeš 4:1
10.11. 14:00 SK Střešovice 1911 - FK Kolín 3:1
15. kolo
17.11. 12:15 FK Kolín - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 10:3
17.11. 14:00 TJ Sokol Třebeš - SK Střešovice 1911 0:8
17.11. 12:15 FK Admira Praha B - SK Benešov B 3:0
17.11. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Česká Třebová 3:3 (3:4)
17.11. 12:00 TJ Svitavy - FC Sellier & Bellot Vlašim 5:0
17.11. 16:45 FK Viktoria Žižkov B - MFK Trutnov 3:5
18.11. 16:15 FK Meteor Praha VIII B - SS Ostrá 10:0
17.11. 12:15 FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 5:3
16. kolo
9.3. 10:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Tempo Praha 0:17
9.3. 11:45 FK Slavoj Vyšehrad B - SS Ostrá 9:0
9.3. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - MFK Trutnov 3:1
9.3. 14:15 FK Viktoria Žižkov B - FC Sellier & Bellot Vlašim 4:1
9.3. 12:15 TJ Svitavy - FK Česká Třebová 6:0
9.3. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - SK Benešov B 3:2
9.3. 12:15 FK Admira Praha B - SK Střešovice 1911 8:2
9.3. 12:00 TJ Sokol Třebeš - FK Kolín 0:2
17. kolo
17.3. 12:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:1 (2:4)
16.3. 12:15 FK Kolín - FK Admira Praha B 0:2
16.3. 15:00 SK Střešovice 1911 - RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:5
16.3. 15:15 SK Benešov B - TJ Svitavy 0:3
16.3. 12:15 FK Česká Třebová - FK Viktoria Žižkov B 1:6
16.3. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Meteor Praha VIII B 1:3
16.3. 12:15 MFK Trutnov - FK Slavoj Vyšehrad B 2:5
17.4. 14:30 SS Ostrá - FC Tempo Praha 1:10
18. kolo
23.3. 12:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SS Ostrá 0:0 (7:8)
23.3. 12:15 FC Tempo Praha - MFK Trutnov 1:2
23.3. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:0
23.3. 15:15 FK Meteor Praha VIII B - FK Česká Třebová 3:0
23.3. 12:15 FK Viktoria Žižkov B - SK Benešov B 3:2
23.3. 14:30 TJ Svitavy - SK Střešovice 1911 3:3 (5:4)
23.3. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Kolín 2:4
23.3. 12:15 FK Admira Praha B - TJ Sokol Třebeš 5:0
19. kolo
30.3. 12:15 FK Admira Praha B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:0
30.3. 16:30 TJ Sokol Třebeš - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:3
30.3. 12:15 FK Kolín - TJ Svitavy 1:5
30.3. 14:45 SK Střešovice 1911 - FK Viktoria Žižkov B 1:3
30.3. 15:15 SK Benešov B - FK Meteor Praha VIII B 2:4
30.3. 12:15 FK Česká Třebová - FK Slavoj Vyšehrad B 1:2
31.3. 15:45 FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Tempo Praha 0:8
31.3. 12:15 MFK Trutnov - SS Ostrá 6:0
20. kolo
6.4. 14:00 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - MFK Trutnov 4:3
6.4. 12:30 SS Ostrá - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:11
6.4. 12:15 FC Tempo Praha - FK Česká Třebová 3:3 (1:3)
6.4. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Benešov B 2:2 (6:5)
6.4. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - SK Střešovice 1911 1:2
6.4. 16:15 FK Viktoria Žižkov B - FK Kolín 1:2
6.4. 12:15 TJ Svitavy - TJ Sokol Třebeš 5:0
6.4. 15:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Admira Praha B 1:2
21. kolo
13.4. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:0
13.4. 12:15 FK Admira Praha B - TJ Svitavy 3:1
13.4. 12:15 TJ Sokol Třebeš - FK Viktoria Žižkov B 1:4
13.4. 12:15 FK Kolín - FK Meteor Praha VIII B 2:1
13.4. 14:45 SK Střešovice 1911 - FK Slavoj Vyšehrad B 2:0
9.4. 16:45 SK Benešov B - FC Tempo Praha 0:3
14.4. 12:15 FK Česká Třebová - SS Ostrá 4:0
14.4. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Trutnov 4:0
22. kolo
3.3. 14:45 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:5
3.3. 12:15 MFK Trutnov - FK Česká Třebová 4:0
2.3. 12:30 SS Ostrá - SK Benešov B 2:8
3.3. 12:15 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 9:2
2.3. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Kolín 1:2
2.3. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - TJ Sokol Třebeš 8:2
2.3. 15:30 FK Viktoria Žižkov B - FK Admira Praha B 3:4
2.3. 12:15 TJ Svitavy - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:1
23. kolo
28.4. 17:00 TJ Svitavy - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
27.4. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Viktoria Žižkov B
27.4. 12:15 FK Admira Praha B - FK Meteor Praha VIII B
27.4. 12:15 TJ Sokol Třebeš - FK Slavoj Vyšehrad B
27.4. 12:15 FK Kolín - FC Tempo Praha
27.4. 15:00 SK Střešovice 1911 - SS Ostrá
27.4. 17:00 SK Benešov B - MFK Trutnov
28.4. 12:15 FK Česká Třebová - FC Sellier & Bellot Vlašim
24. kolo
4.5. 14:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Česká Třebová
4.5. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Benešov B
5.5. 17:00 MFK Trutnov - SK Střešovice 1911
4.5. 12:30 SS Ostrá - FK Kolín
4.5. 12:15 FC Tempo Praha - TJ Sokol Třebeš
4.5. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Admira Praha B
4.5. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - RMSK Cidlina Nový Bydžov
4.5. 16:15 FK Viktoria Žižkov B - TJ Svitavy
25. kolo
11.5. 16:15 FK Viktoria Žižkov B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
11.5. 12:45 TJ Svitavy - FK Meteor Praha VIII B
11.5. 17:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Slavoj Vyšehrad B
11.5. 12:15 FK Admira Praha B - FC Tempo Praha
11.5. 12:15 TJ Sokol Třebeš - SS Ostrá
11.5. 12:15 FK Kolín - MFK Trutnov
11.5. 15:00 SK Střešovice 1911 - FC Sellier & Bellot Vlašim
11.5. 17:00 SK Benešov B - FK Česká Třebová
26. kolo
18.5. 14:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Benešov B
19.5. 12:15 FK Česká Třebová - SK Střešovice 1911
18.5. 12:45 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Kolín
18.5. 17:00 MFK Trutnov - TJ Sokol Třebeš
19.5. 12:30 SS Ostrá - FK Admira Praha B
18.5. 12:15 FC Tempo Praha - RMSK Cidlina Nový Bydžov
18.5. 12:15 FK Slavoj Vyšehrad B - TJ Svitavy
18.5. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - FK Viktoria Žižkov B
27. kolo
25.5. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
25.5. 12:30 FK Viktoria Žižkov B - FK Slavoj Vyšehrad B
26.5. 14:15 TJ Svitavy - FC Tempo Praha
26.5. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - SS Ostrá
25.5. 12:15 FK Admira Praha B - MFK Trutnov
25.5. 12:15 TJ Sokol Třebeš - FC Sellier & Bellot Vlašim
25.5. 12:15 FK Kolín - FK Česká Třebová
25.5. 15:00 SK Střešovice 1911 - SK Benešov B
28. kolo
1.6. 14:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Střešovice 1911
1.6. 17:00 SK Benešov B - FK Kolín
2.6. 12:15 FK Česká Třebová - TJ Sokol Třebeš
1.6. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Admira Praha B
1.6. 14:45 MFK Trutnov - RMSK Cidlina Nový Bydžov
2.6. 12:30 SS Ostrá - TJ Svitavy
1.6. 12:15 FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov B
1.6. 17:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Meteor Praha VIII B
29. kolo
8.6. 14:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Slavoj Vyšehrad B
8.6. 12:15 FK Meteor Praha VIII B - FC Tempo Praha
8.6. 12:30 FK Viktoria Žižkov B - SS Ostrá
8.6. 12:45 TJ Svitavy - MFK Trutnov
8.6. 12:15 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Sellier & Bellot Vlašim
8.6. 12:15 FK Admira Praha B - FK Česká Třebová
8.6. 12:15 TJ Sokol Třebeš - SK Benešov B
8.6. 12:15 FK Kolín - SK Střešovice 1911
30. kolo
15.6. 14:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Kolín
15.6. 15:00 SK Střešovice 1911 - TJ Sokol Třebeš
15.6. 17:00 SK Benešov B - FK Admira Praha B
16.6. 12:15 FK Česká Třebová - RMSK Cidlina Nový Bydžov
15.6. 12:15 FC Sellier & Bellot Vlašim - TJ Svitavy
15.6. 14:45 MFK Trutnov - FK Viktoria Žižkov B
13.6. 17:15 SS Ostrá - FK Meteor Praha VIII B
15.6. 17:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FC Tempo Praha