U15/U14: Tempákům to lepilo

26.10.2023 22:50   Petr Suchan

Vršovice si ze Lhotky odvezly třináct branek.

Využili jsme zápas jako možnost náhrady tréninku pro většinu hráčů z U15, kteří se nacházejí mimo soupisku. Začalo se docela ve vysokém tempu. Hosté měli dobrý pohyb a v úvodních minutách vypadali slušně i fotbalově. Hrálo se podle našich not a soupeř z Vršovic dokázal držet krok jen do 15. minuty. Pak se začala projevovat naše dominance i na ukazateli skóre. Po krásných akcích se trefili Voříšek, dvakrát Ondra Novotný, Bularga a na závěr poločasu Matěj Petrtýl. 5:0 poločas.

Druhou část hry jsme začali více experimentovat na postech a vytahovat kluky z komfortní zóny. Přesto jsme byli stále dominantní na míči a jen se nám chvíli nedařilo úplně proměňovat šance. Dnes jsme hráli všichni opravdu dobře. Jak hráči U15, tak hráči U14 předvedli vysokou kvalitu a rozdíl oproti soupeři. Proto bylo jedno, kde kdo hrál a jak jsme to chtěli rotací na postech klukům ztížit. V 60. minutě soupeř definitivně fyzicky i psychicky odpadl. To se po krásné akci trefil Matěj Petrtýl a začal závěrečnou kanonádu.  Konečných 13:0 a neproměněná penalta k tomu je krutý, ale zcela zasloužený výsledek. Dnes nám to prostě lepilo.

FC Tempo Praha C - SK Union Vršovice 13:0 (5:0)