U15: Jasná výhra s Příbramí

6.3.2024 22:45   Petr Suchan

Tempáci úspšně zvládli generálku na jarní část soutěže.

Dvacet minut jsme hráli nejlepší fotbal v zimní přípravě. Hodně náběhů, rotací a kvalitní kombinace. Chybělo jen proměnit nějaké ze stoprocentních šancí. Z ničeho jsme darovali gól soupeři totální individuální chybou. To nás maličko přibrzdilo. Obzvlášť, když přišel ještě jeden gól do naší sítě. Chvilku trvalo, než jsme se dostali zpátky do hry. Přesto jsme stačili do poločasu vyrovnat po gólech Bryscejna a Kadeřábka.

Druhý poločas jsme se ze začátku příliš přizpůsobili hře Příbrami a také nakopávali dlouhé míče. Střed prakticky mimo hru. Presink soupeř znemožnil nákopy a tím náš tlak otupil. Ještě jednou se středočeši dostali do vedení po střele z trestného kopu. Nabádali jsme kluky hrát kombinačně po zemi a vnutit naši hru soupeři. Stejně jako v úvodu zápasu. Když se nám to podařilo, tak jsme hru zcela ovládli. Příkladem je gól na 6:3 po kombinaci od naší branky, až do sítě soupeře. Příbram hrála důrazně, nepříjemně, dlouhým nákopem do rychlého protiútoku. Brankář prakticky nešel do rozehry. Presovat jsme moc nemohli. Zato jsme si nacvičili zajišťování v obranné řadě a hru hlavou. Přípravu hodnotíme pozitivně a chceme věřit, že jsou kluci dobře připraveni na začátek jarní části divizní soutěže.

FC Tempo Praha - 1.FK Příbram 6:3 (2:2)