U15: Náchod nevzdoroval dlouho

12.3.2024 19:32   Petr Suchan

Tempáci si připsali tři body za vysokou výhru 7:0.

U15: FC Tempo Praha - FK Náchod 7:0 U15: FC Tempo Praha - FK Náchod 7:0
Vstup do jarní části soutěže se nám vcelku podařil. Od začátku jsme byli hodně v držení míče a určovali tempo hry. Soupeř se soustředil na hru v hlubokém bloku se záměrem nás zaskočit rychlým protiútokem. V první čtvrtině zápasu se obranný blok hostům celkem dařil. Sice jsme měli územní převahu, ale výrazné šance jsme neměli. V této části se nám nepodařilo sladit součinnost náběhu a průnikové přihrávky. Přestože náběhů bylo hodně, přihrávka nepřišla včas nebo vůbec. Jakmile jsme toto sladili, začaly přicházet šance. Společně s dobrými individuálními výkony jsme se do poločasu dostali do vedení 4:0.

Bylo vidět několik velmi dobrých individuálních výkonů a velký zápas hrál Séba Böhm, který se podílel na většině gólových situací. Ve druhé půlce zápasu už Náchod nedokázal více vzdorovat a my si pohodlně došli k prvnímu jarnímu vítězství v soutěži. Gólově nás hosté za celý zápas neohrozili. Hráčem zápasu z řad soupeře byl dle mého názoru gólman. Jen díky jemu a naší slabší produktivitě nebylo vítězství výraznější.

FC Tempo Praha - FK Náchod 7:0 (4:0)