FC Tempo Praha

Fotbalové kroužky FC Tempo Praha

5.9.2014 23:05   3.9.2017 22:27 Jiří Trunečka  

Tempo organizuje Fotbalové kroužky - v našem areálu a také v základních a mateřských školách.

Fotbalové kroužky FC Tempo Praha Fotbalové kroužky FC Tempo Praha
V sezoně 2014/2015 jsme poprvé přišli s projektem Fotbalových kroužků určených pro děti, které chtějí sportovat a líbí se jim fotbal nebo by si ho chtěly zkusit, ale z jakéhokoliv důvodu se nemohou zapojit do pravidelné přípravy v některém z týmů FC Tempo Praha. Mrzelo nás totiž, pokud jsme nemohli nabídnout naši hru některým dětem jen proto, že třeba nestíhaly tréninky nebo s fotbalem začaly později a těžko se prosazovaly mezi dětmi trénujícími již několik let. V pořádání Fotbalových kroužků pokračujeme i v sezoně 2017/2018 a navíc naši nabídku rozšiřujeme!

Kroužky jsou zaměřeny na rozvoj sportovní všestrannosti, síly, rychlosti, obratnosti, ale fotbal samozřejmě stranou nezůstává. Snažíme se děti připravit tak, aby se v budoucnu mohly podle svého rozhodnutí věnovat fotbalu nebo zkusit jiný sport, a aby samozřejmě zdravě rostly a vyvíjely se. Jako u všech týmů Tempa platí, že se o děti starají naši kvalifikovaní a hodní trenéři, kteří mají s dětmi bohaté zkušenosti. Také proto vše probíhá zábavnou formou her a soutěží.

Ve snaze připravit dětem a jejich rodičům co nejširší nabídku sportování, nabízíme Kroužek v Tempu, který se bude koná přímo v našem areálu, a ve spolupráci se školami a školkami pak Fotbalové kroužky a kroužek Pohybové přípravy dětí přímo v objektech škol a školek. Přáli bychom si, aby byl fotbal dětem tak blízko, že stačí udělat jediný malý krok…

Podívejte se, prosím, na naši nabídku a přijďte si hrát. K nám na Tempo nebo s Tempem do škol a školek.