U19: Hledání střeleckých kopaček

29.10.2014 17:48   Lukáš Kafka

Tempáci nedokázali využít přesilovku a Loko Vltavín podlehli 0:2.

V desátém kole jsme přivítali Loko Vltavín. Tým, který na tom byl před zápasem bodově stejně jako my. Čekal se tedy vyrovnaný zápas, ve kterém měly rozhodovat maličkosti.

Důležitý okamžik v utkání přišel hned v 11.minutě, kdy jsme nebyli dostatečně důrazní před vlastní brankou, a tak soupeř otevřel skóre. Zápas byl po první brance vyrovnaný a prakticky bez šancí na obou stranách. V prvním poločase za zmínku stojí ještě červená karta pro hráče z Holešovic, který ji dostal za vražení do soupeře v přerušené hře. Po zbytek utkání jsme tedy hráli přesilovku. Z té jsme vytěžili akorát platonický tlak. Postupem času se na naše kopačky vkrádala nervozita. Toho soupeř dokázal využít čtvrt hodiny před koncem zápasu, kdy hlavou zvýšil na 2:0. Poté jsme začali hrát vabank. Konečně jsme si vytvořili několik slibných příležitostí, ale branku jsme vsítit nedokázali.

Příští mistrovské utkání sehrajeme v neděli 2.11. od 14 hodin v Újezdu nad Lesy. Tak snad si konečně obujeme střelecké kopačky.

FC Tempo Praha - Loko Vltavín 0:2 (0:1)