FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
29.8. 15:00 FC Tempo Praha - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 8:1
29.8. 16:00 SS Ostrá - FK Slavoj Vyšehrad B 0:2
29.8. 15:45 MFK Trutnov - FK Meteor Praha VIII B 1:3
29.8. 16:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Viktoria Žižkov B 5:0
29.8. 15:45 FK Česká Třebová - TJ Svitavy 1:2
29.8. 10:00 SK Benešov B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 4:4 (4:3)
29.8. 12:30 SK Střešovice 1911 - FK Admira Praha B 2:4
29.8. 15:00 FK Kolín - TJ Sokol Třebeš 4:0
2. kolo
18.8. 12:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Třebeš 1:1 (4:2)
18.8. 10:00 FK Admira Praha B - FK Kolín 6:4
18.8. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - SK Střešovice 1911 6:1
18.8. 10:30 TJ Svitavy - SK Benešov B 0:0 (5:2)
18.8. 11:00 FK Viktoria Žižkov B - FK Česká Třebová 2:2 (3:4)
18.8. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - FC Sellier & Bellot Vlašim 4:1
18.8. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - MFK Trutnov 3:2
18.8. 10:00 FC Tempo Praha - SS Ostrá 5:1
3. kolo
26.8. 10:15 SS Ostrá - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2:1
26.8. 14:45 MFK Trutnov - FC Tempo Praha 1:3
26.8. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Slavoj Vyšehrad B 1:2
25.8. 11:00 FK Česká Třebová - FK Meteor Praha VIII B 1:2
23.8. 17:30 SK Benešov B - FK Viktoria Žižkov B 3:3 (2:4)
25.8. 12:45 SK Střešovice 1911 - TJ Svitavy 3:3 (4:2)
25.8. 10:00 FK Kolín - RMSK Cidlina Nový Bydžov 6:1
25.8. 10:00 TJ Sokol Třebeš - FK Admira Praha B 1:3
4. kolo
1.9. 12:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Admira Praha B 0:0 (3:1)
2.9. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - TJ Sokol Třebeš 3:1
2.9. 10:00 TJ Svitavy - FK Kolín 2:0
1.9. 10:00 FK Viktoria Žižkov B - SK Střešovice 1911 1:2
1.9. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - SK Benešov B 3:0
1.9. 11:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Česká Třebová 4:1
1.9. 10:00 FC Tempo Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim 8:3
1.9. 10:15 SS Ostrá - MFK Trutnov 2:1
5. kolo
8.9. 12:30 MFK Trutnov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0:3
9.9. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - SS Ostrá 1:1 (2:3)
9.9. 10:00 FK Česká Třebová - FC Tempo Praha 0:0 (4:2)
5.9. 16:00 SK Benešov B - FK Slavoj Vyšehrad B 0:1
8.9. 12:30 SK Střešovice 1911 - FK Meteor Praha VIII B 0:4
8.9. 10:00 FK Kolín - FK Viktoria Žižkov B 7:2
8.9. 10:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Svitavy 3:0
8.9. 10:00 FK Admira Praha B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 4:4 (2:4)
6. kolo
15.9. 11:45 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:0
15.9. 10:30 TJ Svitavy - FK Admira Praha B 1:3
15.9. 10:00 FK Viktoria Žižkov B - TJ Sokol Třebeš 3:3 (3:4)
15.9. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - FK Kolín 3:2
15.9. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Střešovice 1911 3:1
15.9. 10:00 FC Tempo Praha - SK Benešov B 4:1
15.9. 10:15 SS Ostrá - FK Česká Třebová 5:1
15.9. 12:30 MFK Trutnov - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:2
7. kolo
23.9. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0:3
23.9. 10:00 FK Česká Třebová - MFK Trutnov 2:4
22.9. 10:00 SK Benešov B - SS Ostrá 1:3
22.9. 14:45 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 3:5
22.9. 10:00 FK Kolín - FK Slavoj Vyšehrad B 0:1
22.9. 10:00 TJ Sokol Třebeš - FK Meteor Praha VIII B 0:3
22.9. 10:00 FK Admira Praha B - FK Viktoria Žižkov B 2:1
22.9. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - TJ Svitavy 3:2
8. kolo
29.9. 11:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Svitavy 2:1
29.9. 10:00 FK Viktoria Žižkov B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 5:2
29.9. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - FK Admira Praha B 4:0
29.9. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - TJ Sokol Třebeš 0:0 (3:0)
29.9. 10:00 FC Tempo Praha - FK Kolín 10:2
29.9. 10:15 SS Ostrá - SK Střešovice 1911 0:2
28.9. 12:00 MFK Trutnov - SK Benešov B 4:1
30.9. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Česká Třebová 0:0 (3:5)
9. kolo
7.10. 10:00 FK Česká Třebová - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 0:1
6.10. 10:00 SK Benešov B - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:3 (4:1)
6.10. 12:45 SK Střešovice 1911 - MFK Trutnov 2:1
6.10. 10:00 FK Kolín - SS Ostrá 1:4
6.10. 10:00 TJ Sokol Třebeš - FC Tempo Praha 0:1
6.10. 10:00 FK Admira Praha B - FK Slavoj Vyšehrad B 2:2 (0:3)
6.10. 14:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Meteor Praha VIII B 0:4
6.10. 10:00 TJ Svitavy - FK Viktoria Žižkov B 4:3
10. kolo
13.10. 10:45 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Viktoria Žižkov B 2:1
13.10. 12:00 FK Meteor Praha VIII B - TJ Svitavy 5:2
13.10. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:1
13.10. 10:00 FC Tempo Praha - FK Admira Praha B 2:1
14.10. 10:15 SS Ostrá - TJ Sokol Třebeš 3:1
13.10. 10:00 MFK Trutnov - FK Kolín 3:3 (5:4)
14.10. 09:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Střešovice 1911 3:0
13.10. 10:00 FK Česká Třebová - SK Benešov B 1:1 (4:5)
11. kolo
20.10. 10:00 SK Benešov B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:1 (7:6)
20.10. 12:45 SK Střešovice 1911 - FK Česká Třebová 1:2
20.10. 10:00 FK Kolín - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1
20.10. 10:00 TJ Sokol Třebeš - MFK Trutnov 1:2
20.10. 10:00 FK Admira Praha B - SS Ostrá 2:4
21.10. 14:45 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Tempo Praha 1:2
20.10. 10:00 TJ Svitavy - FK Slavoj Vyšehrad B 6:0
20.10. 13:15 FK Viktoria Žižkov B - FK Meteor Praha VIII B 0:3
12. kolo
27.10. 09:45 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Meteor Praha VIII B 1:2
27.10. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Viktoria Žižkov B 2:3
27.10. 10:00 FC Tempo Praha - TJ Svitavy 10:0
28.10. 10:15 SS Ostrá - RMSK Cidlina Nový Bydžov 3:3 (3:2)
27.10. 14:00 MFK Trutnov - FK Admira Praha B 3:1
28.10. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - TJ Sokol Třebeš 2:0
28.10. 10:00 FK Česká Třebová - FK Kolín 2:0
27.10. 10:00 SK Benešov B - SK Střešovice 1911 3:1
13. kolo
3.11. 12:45 SK Střešovice 1911 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3:1
3.11. 10:00 FK Kolín - SK Benešov B 3:1
3.11. 10:00 TJ Sokol Třebeš - FK Česká Třebová 2:2 (5:6)
3.11. 10:00 FK Admira Praha B - FC Sellier & Bellot Vlašim 6:1
3.11. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - MFK Trutnov 6:4
3.11. 10:00 TJ Svitavy - SS Ostrá 8:2
14.11. 18:30 FK Viktoria Žižkov B - FC Tempo Praha 1:3
3.11. 11:15 FK Meteor Praha VIII B - FK Slavoj Vyšehrad B 4:1
14. kolo
10.11. 10:15 FK Slavoj Vyšehrad B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3:0
10.11. 10:00 FC Tempo Praha - FK Meteor Praha VIII B 2:2 (5:3)
21.11. 16:30 SS Ostrá - FK Viktoria Žižkov B 4:4 (4:2)
11.11. 10:00 MFK Trutnov - TJ Svitavy 3:1
11.11. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - RMSK Cidlina Nový Bydžov 2:3
10.11. 10:00 FK Česká Třebová - FK Admira Praha B 6:1
10.11. 10:00 SK Benešov B - TJ Sokol Třebeš 4:1
10.11. 11:45 SK Střešovice 1911 - FK Kolín 0:4
15. kolo
17.11. 10:00 FK Kolín - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1:2
17.11. 11:45 TJ Sokol Třebeš - SK Střešovice 1911 1:0
17.11. 10:00 FK Admira Praha B - SK Benešov B 2:1
17.11. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Česká Třebová 1:3
17.11. 10:00 TJ Svitavy - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:0
17.11. 14:30 FK Viktoria Žižkov B - MFK Trutnov 7:2
18.11. 14:00 FK Meteor Praha VIII B - SS Ostrá 10:1
17.11. 10:00 FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 4:1
16. kolo
9.3. 12:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Tempo Praha 1:1 (3:2)
9.3. 09:30 FK Slavoj Vyšehrad B - SS Ostrá 0:2
9.3. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - MFK Trutnov 3:1
9.3. 12:00 FK Viktoria Žižkov B - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:2
9.3. 10:00 TJ Svitavy - FK Česká Třebová 0:2
9.3. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - SK Benešov B 1:1 (5:3)
9.3. 10:00 FK Admira Praha B - SK Střešovice 1911 2:0
9.3. 10:00 TJ Sokol Třebeš - FK Kolín 2:0
17. kolo
17.3. 10:00 TJ Sokol Třebeš - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3:0
16.3. 10:00 FK Kolín - FK Admira Praha B 1:1 (9:10)
16.3. 12:45 SK Střešovice 1911 - RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:1 (4:2)
16.3. 13:00 SK Benešov B - TJ Svitavy 4:1
16.3. 10:00 FK Česká Třebová - FK Viktoria Žižkov B 2:1
16.3. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Meteor Praha VIII B 1:3
16.3. 10:00 MFK Trutnov - FK Slavoj Vyšehrad B 5:1
17.4. 17:00 SS Ostrá - FC Tempo Praha 1:7
18. kolo
23.3. 10:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SS Ostrá 0:2
23.3. 10:00 FC Tempo Praha - MFK Trutnov 4:2
23.3. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:2
23.3. 13:00 FK Meteor Praha VIII B - FK Česká Třebová 5:1
23.3. 10:00 FK Viktoria Žižkov B - SK Benešov B 2:0
23.3. 12:30 TJ Svitavy - SK Střešovice 1911 1:2
23.3. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Kolín 3:1
23.3. 10:00 FK Admira Praha B - TJ Sokol Třebeš 0:1
19. kolo
30.3. 10:00 FK Admira Praha B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 7:1
30.3. 14:30 TJ Sokol Třebeš - RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:2
30.3. 10:00 FK Kolín - TJ Svitavy 2:4
30.3. 12:30 SK Střešovice 1911 - FK Viktoria Žižkov B 0:0 (2:4)
30.3. 13:00 SK Benešov B - FK Meteor Praha VIII B 2:1
30.3. 10:00 FK Česká Třebová - FK Slavoj Vyšehrad B 4:1
31.3. 13:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FC Tempo Praha 0:4
31.3. 10:00 MFK Trutnov - SS Ostrá 2:0
20. kolo
6.4. 11:45 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - MFK Trutnov 2:0
6.4. 10:15 SS Ostrá - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:2
6.4. 10:00 FC Tempo Praha - FK Česká Třebová 5:0
6.4. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - SK Benešov B 4:2
6.4. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - SK Střešovice 1911 4:0
6.4. 14:00 FK Viktoria Žižkov B - FK Kolín 1:5
6.4. 10:00 TJ Svitavy - TJ Sokol Třebeš 4:1
6.4. 13:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Admira Praha B 0:2
21. kolo
13.4. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:1
13.4. 10:00 FK Admira Praha B - TJ Svitavy 2:2 (4:5)
13.4. 10:00 TJ Sokol Třebeš - FK Viktoria Žižkov B 1:2
13.4. 10:00 FK Kolín - FK Meteor Praha VIII B 4:0
13.4. 12:30 SK Střešovice 1911 - FK Slavoj Vyšehrad B 2:0
9.4. 19:00 SK Benešov B - FC Tempo Praha 3:2
14.4. 10:00 FK Česká Třebová - SS Ostrá 4:0
14.4. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - MFK Trutnov 1:3
22. kolo
3.3. 12:30 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:4
3.3. 10:00 MFK Trutnov - FK Česká Třebová 0:3
2.3. 10:15 SS Ostrá - SK Benešov B 1:4
3.3. 10:00 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 6:1
2.3. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Kolín 3:3 (5:4)
2.3. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - TJ Sokol Třebeš 6:0
2.3. 17:45 FK Viktoria Žižkov B - FK Admira Praha B 1:3
2.3. 10:00 TJ Svitavy - RMSK Cidlina Nový Bydžov 1:1 (5:3)
23. kolo
28.4. 15:00 TJ Svitavy - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3:2
16.5. 17:30 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Viktoria Žižkov B 2:2 (4:2)
27.4. 10:00 FK Admira Praha B - FK Meteor Praha VIII B 2:2 (3:5)
27.4. 10:00 TJ Sokol Třebeš - FK Slavoj Vyšehrad B 3:2
27.4. 10:00 FK Kolín - FC Tempo Praha 0:4
27.4. 12:45 SK Střešovice 1911 - SS Ostrá 2:1
27.4. 14:45 SK Benešov B - MFK Trutnov 4:0
28.4. 10:00 FK Česká Třebová - FC Sellier & Bellot Vlašim 0:1
24. kolo
4.5. 12:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Česká Třebová 2:1
4.5. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - SK Benešov B 4:1
5.5. 14:45 MFK Trutnov - SK Střešovice 1911 2:1
4.5. 10:15 SS Ostrá - FK Kolín 2:3
4.5. 10:00 FC Tempo Praha - TJ Sokol Třebeš 1:3
4.5. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Admira Praha B 2:2 (3:4)
4.5. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - RMSK Cidlina Nový Bydžov 0:1
4.5. 14:00 FK Viktoria Žižkov B - TJ Svitavy 5:4
25. kolo
11.5. 14:00 FK Viktoria Žižkov B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 5:0
11.5. 10:30 TJ Svitavy - FK Meteor Praha VIII B 1:4
11.5. 14:45 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FK Slavoj Vyšehrad B 2:0
11.5. 10:00 FK Admira Praha B - FC Tempo Praha 2:1
11.5. 10:00 TJ Sokol Třebeš - SS Ostrá 2:4
11.5. 10:00 FK Kolín - MFK Trutnov 5:3
11.5. 12:45 SK Střešovice 1911 - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:1
11.5. 14:45 SK Benešov B - FK Česká Třebová 5:0
26. kolo
18.5. 12:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Benešov B 2:1
19.5. 10:00 FK Česká Třebová - SK Střešovice 1911 1:1 (3:4)
18.5. 10:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Kolín 2:0
18.5. 14:45 MFK Trutnov - TJ Sokol Třebeš 4:2
19.5. 10:15 SS Ostrá - FK Admira Praha B 1:4
18.5. 10:00 FC Tempo Praha - RMSK Cidlina Nový Bydžov 4:2
18.5. 10:00 FK Slavoj Vyšehrad B - TJ Svitavy 4:4 (8:7)
18.5. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - FK Viktoria Žižkov B 3:1
27. kolo
25.5. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 13:0
25.5. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - FK Slavoj Vyšehrad B 5:2
26.5. 12:00 TJ Svitavy - FC Tempo Praha 1:8
26.5. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - SS Ostrá 1:3
25.5. 10:00 FK Admira Praha B - MFK Trutnov 3:2
25.5. 10:00 TJ Sokol Třebeš - FC Sellier & Bellot Vlašim 3:3 (6:5)
25.5. 10:00 FK Kolín - FK Česká Třebová 5:1
25.5. 12:45 SK Střešovice 1911 - SK Benešov B 2:2 (5:4)
28. kolo
1.6. 12:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - SK Střešovice 1911
1.6. 14:45 SK Benešov B - FK Kolín
2.6. 10:00 FK Česká Třebová - TJ Sokol Třebeš
1.6. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Admira Praha B
1.6. 12:30 MFK Trutnov - RMSK Cidlina Nový Bydžov
2.6. 10:15 SS Ostrá - TJ Svitavy
1.6. 10:00 FC Tempo Praha - FK Viktoria Žižkov B
1.6. 14:45 FK Slavoj Vyšehrad B - FK Meteor Praha VIII B
29. kolo
8.6. 12:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Slavoj Vyšehrad B
8.6. 10:00 FK Meteor Praha VIII B - FC Tempo Praha
8.6. 10:15 FK Viktoria Žižkov B - SS Ostrá
8.6. 10:30 TJ Svitavy - MFK Trutnov
8.6. 10:00 RMSK Cidlina Nový Bydžov - FC Sellier & Bellot Vlašim
8.6. 10:00 FK Admira Praha B - FK Česká Třebová
8.6. 10:00 TJ Sokol Třebeš - SK Benešov B
8.6. 10:00 FK Kolín - SK Střešovice 1911
30. kolo
15.6. 12:15 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - FK Kolín
15.6. 12:45 SK Střešovice 1911 - TJ Sokol Třebeš
15.6. 14:45 SK Benešov B - FK Admira Praha B
16.6. 10:00 FK Česká Třebová - RMSK Cidlina Nový Bydžov
15.6. 10:00 FC Sellier & Bellot Vlašim - TJ Svitavy
15.6. 12:30 MFK Trutnov - FK Viktoria Žižkov B
13.6. 15:00 SS Ostrá - FK Meteor Praha VIII B
15.6. 14:45 FK Slavoj Vyšehrad B - FC Tempo Praha