U15: Další vítězný krůček

25.5.2016 10:30   Viktor Valta

Tempo zvládlo těžký zápas s Táborskem a stále bojuje o první místo.

Táborsko na nás vlítlo ve vysokém tempu a dvakrát nás výborným zákrokem podržel Žiži. Tlak Táborska se nám podařilo postupem času otupit a eliminovat a ve 28. minutě se po průniku Honzy Štěpánka prosadil Štěpán Sedlář.

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, Táborsko nedokázalo udržet tempo z prvního poločasu, a tak jsme je začali přehrávat. Bohužel ve 40. minutě z ojedinělého rohu se náhodně prosadil soupeř, když se mu podařilo zatočit roh přímo do zadní šibenice. Nás to ovšem nepoložilo a dále jsme Táborsko přehrávali. Až v 60. minutě se ujala akce, kdy Honza zatáhl po pravé straně a centrem našel Štěpána, který se z voleje krásně trefil na zadní tyč - 2:1. Ze druhého poločasu nás můžou mrzet jen neproměněné šance, výsledek mohl být mnohem jasnější.

Závěrem bych chtěl opět poděkovat za výbornou spolupráci týmu U14. Je to radost, uděláme maximum, abychom vám tu baráž dopřáli!

FC Tempo Praha - FC MAS Táborsko 2:1 (1:0)