U15: Dva odlišné poločasy

27.9.2016 18:29   Viktor Valta

Tempo dokázalo udržet náskok z prvního poločasu a přivezlo ze Sokolova tři body.

Do dalekého Sokolova jsme vyráželi již po šesté hodině ranní, což je jak pro hráče, tak i pro realizační tým dosti nepříjemné, ale dokázali jsme se s tím popasovat dobře. První půle až na jednu hlavičku soupeře, kterou Pešek kryl, patřila jasně nám. Dokázali jsme se prosadit po dvou akcích Nováka, kdy branky vstřelili Dvořák a Sochor. V první půli jen škoda neproměněných dalších šancí...

Do druhé půle jsme ovšem nastoupili velmi uspokojeni dosavadním průběhem a podle toho to taky vypadalo. Soupeř brzy snížil na 1:2 a jen díky soupeři a jeho nedotažení akcí do finále jsme dokázali udržet vedení až do závěrečného hvizdu.

Neustále se potýkáme s nedostatečným zaujetím, nasazením a touhou bojovat u většiny hráčů. Kvalitu jednoznačně máme, ale nedokážeme ji prodat. Pochvalu za výkon v Sokolově jednoznačně zaslouží Novák a stoperská dvojice Kučera - Hrachovský. Hned ve středu hrajeme opět se Sokolovem, tentokrát na Tempu od 11 hodin.

FK Baník Sokolov - FC Tempo Praha 1:2 (0:2)