U17: Otočka po přestávce

9.11.2016 15:08   Jiří Dědič

Tempo na Hájích udrželo neporazitelnost, i když po první půli prohrávalo.

Do zápasu vstoupil lépe domácí tým. Sice nebyl lepší ani bojovnější, ale dařily se mu základní herní dovednosti a činnosti. Kombinace v širších kruzích a tlak do brankoviště byl lepší v podání soupeře. Rychle se ujal vedení a okamžitě přidal druhý gól. Naše hra byla spíše na náhodu a čekání, kdy se něco konečně povede. Naštěstí se Schönmannovi povedl přímý volný kop, a snížili jsme tak vedení domácích. Následnou penaltou jsme vyrovnali. Jenže hra se vůbec nezlepšila. Obrana opět dělala zbytečné chyby a přechodová fáze do útoku postrádala kvalitu. Toho Háje využily a v poločase si udržely vedení 3:2.

Ve druhé půli, po delším proslovu v kabině a střídání hráčů, jsme začali střílet branky a výsledek utkání totálně otočili. Bohužel hra stále vyrovnaná.

FC Háje Jižní Město - FC Tempo Praha 4:6 (3:2)