U17: První prohra v posledním kole

23.11.2016 19:30   Jiří Dědič

Tempo prohrálo na hřišti Střešovice 1:2 a přezimuje na třetím místě přeboru.

Dlouho očekávané utkání, kdy se měly utkat dva nejlepší týmu pražského přeboru. Čekalo se velké nasazení a možná i spousta vstřelených branek. Nasazení jsme se dočkali! Zápas byl agresivní a hráči si nedarovali ani centimetr prostoru zadarmo. Rozhodčí se musel hodně ohánět, aby tvrdé souboje stíhal správně posoudit a utkání se tak nezvrhlo. Jenže kromě nastřelené tyčky, které hodně vystrašila hráče a hlavně brankaře hostí, se skóre nezměnilo a v poločase zůstal stav utkání 0:0.

Ve druhé půli ale domácí ukázali, že jsou právem v čele tabulky a vstřelili nám dvě branky. Sice byla chyba na naší straně, a tak si za to můžeme sami, ale i tak nás Střešovice k těmto chybám dotlačily. V závěru utkání, stejně jako v závěru prvního poločasu, jsme přebírali iniciativu a byli jsme i nebezpečnější co se týká ohrožování branky soupeře, jenže úspěšnost nám skončila na jedné vstřelené brance, kdy se Adámek prosadil mezi dvěma obránci a snížil tak vedení domácích na 2:1. Jen je veliká škoda, že hráč utkání Tempa Balšán byl v závěru zraněn a zápas nedohrál.

SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 2:1 (0:0)