U17: Povedený zápas na Aritmě

18.5.2017 10:16   Jaroslav Teplan

Tempo domácí tým jasně přehrálo a zvítězilo ve Vokovicích 3:1.

Do zápasu na Aritmě jsme vyběhli v komplikované situaci. Ze sestavy vypadli tři hráči a dalších pět hráčů muselo plnit povinnosti ve starším dorostu. Nehledě na to, že se dva hráči vrátili po nemoci. I tak jsme ale byli odhodlaní zápas zvládnout a znovu vyhrát. Hra se dařila skvěle a soupeře jsme takřka nepustili na dostřel k naší brance. Naše silně ofenzivně laděná křídla se neustále starala o přečíslování obrany domácích, a tak jsme vyvíjeli tlak, který absolutně nezvládali. Jak s přibývajícími minutami docházela obraně Aritmy síla a rostla únava, začali jsme dávat i branky.

Největším problémem pro domácí tým byla hlavně naše pravá strana, kde Soukal a Polívka vynikali ve hře jeden na jednoho, drali se neustále do brankoviště soupeře a posílali jeden skvělý centr za druhým před golmana, který tak měl po celý zápas plné ruce práce. Aritma sice ve druhém poločase snížila z přímáku na 1:2, ale Balšán svoji druhou trefou v zápase opět zvýšil vedení o dvě branky a v posledních minutách jsme si již výsledek už pohlídali.

SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 1:3 (0:2)