U17: Sedm branek za poločas

6.6.2017 23:03   Jiří Dědič

I přes polevení ve druhé půli nasázeli Tempáci soupeři z Hájů jedenáct branek.

Hned od úvodní minuty jsme plně řídili zápas a sázeli góly jako brambory, které se na úrodné půdě Tempa hodně rozrostly. V prvním poločase jsme plně dominovali a hostům nasázely sedm branek. Háje se skoro nedostaly ani na dostřel naší branky. Jediné, co nás trochu zlobilo, bylo zpracování nebo převzetí míče a nízká koncentrace obránců, kteří se jen těžko dostávali do tempa hry, a tak se chvílemi projevila jejich nejistota z nesoustředění.

Bohužel druhý poločas už byl spíše ostudný, když konkrétně pět hráčů ze střídačky dostalo možnost navázat na kvalitní výkon v prvním poločase, ale opak byl pravdou. Nově složená obrana s nerozehraným Schätzem a laxním Hudákem vnesla do hry nejistotu, zmatek a nižší kvalitu. Toho soupeř dokázal skvěle využít a vstřelil dvě branky. I přes to, že jsme byli stále lepší ve druhém poločase, tak soupeř dokázal srovnat hru. Výsledek druhého poločasu proto skončil 4:3 pro domácí Tempo a výsledných 11:3. Je obdivuhodné, jak Háje po prvním poločase dokázaly začít "nový zápas" a předvedly, co v nich je. Naopak naši střídající hráči ukázali, jak lehkomyslní dokáží být.

FC Tempo Praha - FC Háje Jižní Město 11:3 (7:0)