U17: Skvělý závěr sezóny

18.6.2017 23:51   Jiří Dědič

Tempáci suverénním způsobem připravili Střešovicím jedinou ztrátu v soutěži.

Do utkání jsme šli plně koncentrovaní a motivovaní. Věděli jsme, že jestli chceme hosty ze Střešovic porazit, musíme jejich vlastní zbraň obrátit proti nim a k tomu přidat naši šikovnost. Nakonec se tahle taktika ujala a soupeře doslova odzbrojila. Po střelách Babického a Balšána jsme v 17. minutě vedli 2:0 a zápas jsme řídili. Chvílemi se naše hra nemusela líbit, když některé naše ztráty jsme okamžitě z taktických důvodů přerušili faulem, což nebylo přímo cílené, ale spíše účelné. Tímto jsme ovládli první poločas.

Do druhého poločasu jsme věděly, že hosté na nás vlétnou a určitě přidají na důrazu. To se také stalo, ale zápas se dosti nejen vyrovnal, ale také vyhrotil a napětí bylo skoro hmatatelné. Ale ve druhém poločase rozhodla už jen fotbalovost, kdy soupeř nám zaslouženě vstřelil branku, ale my jsme zase dvě přidali. Stali jsme se tak jediným katem Střešovic v Pražském přeboru mladšího dorostu, což je skvělý závěr sezóny.

FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 4:1 (2:0)