U17: Nezachycený začátek zápasu

13.9.2017 21:27   Tomáš Maurer

Tempáci ve Svitavách ztratili první body v soutěži.

Kluci nezachytili začátek utkání a pak už se do něho během celého průběhu nedokázali dostat. Soupeř na ně vletěl důraznou hrou, k čemu mu pomohlo i malé hřiště. Kluci hráli zbytečně zbrkle kolmo nahoru, a tak nedokázali déle udržet míč a dostat se do nějakého konstantnějšího tlaku. Poločas tak skončil 1:2 z našeho pohledu.

Ve druhém poločase už měli míč na svých kopačkách převážně Tempáci, bohužel však nedokázali překvapivou finální fází překonat dobře bránícího soupeře. Když už se kluci do šance dostali, do hry zasáhnul rozhodčí. Po nedorozumění mezi Leunem a Peškem, kdy jsme si vstřelili vlastní gól, jsme jen dokázali v poslední vteřině snížit na konečných 2:3.

Nešťastným momentem se stala zlomená ruka Otíka Nerada, kterého musela odvézt sanitka do nemocnice. Tento fakt prodloužil náš už tak dlouhý výlet o dalších pár hodin. Nakonec jsme byli všichni rádi, že už máme tento výjezd za sebou a nemusíme ho absolvovat znovu. Otíkovi přejeme brzké uzdravení.

TJ Svitavy - FC Tempo Praha 3:2 (2:1)