U15/U14: Těsná výhra nad dívkami Slavie

13.11.2017 22:47   Petr Havlíček

O tři body Tempáci málem přišli v poslední vteřině, když soupeř neproměnil penaltu.

V prvním poločase zápasu s dívkami Slavie se nám nedařilo hru dostatečně roztahovat a rychle kombinovat. Soupeřky jsme ale do výraznějších šancí nepustili, zatímco my jsme se postupně prosazovali hlavně kolmými přihrávkami za obranu. Z těchto situací jsme si vypracovali poločasové vedení 3:1.

Výkon v první polovině druhého poločasu byl velmi špatný. Na míči jsme nezkoušeli jiný způsob přejití než klička "prorážečka", mezihra byla nulová a po ztrátě jsme o míč takřka nebojovali. Po snížení slávistek jsme se trošku probrali a měli šance na zvýšení a rozhodnutí zápasu. Ty jsme ale zahodili a v poslední vteřině málem o výhru přišli, když jsme přežili penaltu dívek.

FC Tempo Praha C - SK Slavia Praha dívky 3:2 (3:1)