U15: Odevzdaný soupeř nestíhal

6.6.2018 9:35   Jaroslav Teplan

Tým SKP České Budějovice si odvezl sedm branek.

V neděli 3.6. jsme na domácí půdě v posledním kole přivítali tým SKP České Budějovice. Začátek zápasu již ukazoval, kdo v zápase bude dominovat. Bohužel jsme jako v předchozích zápasech dokázali spoustu zajímavých střeleckých situací zahodit. Soupeř vypadal po celý zápase velice odevzdaně a výrazně nás neprověřil. My jsme však v prvním poločase hráli velice uspěchaně a zbytečně ztráceli míče. Přesto nám to stačilo na vedení 3:0.

Ve druhém poločase se naše dominance na míči zvýšila, když jsme se na míči zklidnili a odměnou nám byly další čtyři vstřelené branky, vstřelili jsme jich sedm, ale mohlo jich být mnohem více.

Děkujeme všem rodičům a fanouškům, kteří nás chodili po celý rok povzbuzovat. V této sezóně nás již čeká poslední přípravné utkání, kdy se utkáme v sobotu v Modřanech s Meteorem. Rovněž bychom chtěli za celou sezónu poděkovat klukům, kteří zvládli velkou porci tréninků a zápasů a výrazně jim to pomohlo k růstu jejich sportovní výkonnosti.

FC Tempo Praha - SKP České Budějovice 7:0 (3:0)