U17: Osmigólová zlatá tečka

18.6.2018 15:47   Filip Šmídek

Na oslavu postupu nasázeli Tempáci osm branek Vyšehradu, všechny ve druhém poločase.

V posledním zápase jsme přivítali na domácím hřišti Vyšehrad. V první půli jsme byli málo nebezpeční dopředu, hodně jsme kazili, špatně řešili předfinální fázi a i proto byl soupeř o něco nebezpečnější.

Začátek druhé půle už byl z naší strany lepší, po deseti minutách se prosadil Babický a od té chvíle jsme na hřišti dominovali, po hattricku si připsali Trajhan a Babický, další dva góly přidali Trojan a Pytlíček, a tak se konečné skóre zastavilo na 8:0 a mohli jsme se radovat z celkového prvenství v soutěži.

Se zápasem jsem spokojený tak napůl, bylo vidět, že se jedná o poslední zápas, kde se už o nic nehraje. Soupeř byl kvalitní, padesát minut s námi hrál vyrovnanou partii a výsledek je pro něj krutý.

Jsem rád, že jsme zápas vyhráli a nepokazili si oslavy, děkujeme všem rodičům za podporu a hlavně klukům za super sezónu, kterou jsme zaslouženě vyhráli, je to obrovský úspěch, jak pro Tempo, pro nás trenéry, tak hlavně pro kluky.

FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 8:0 (0:0)