FC Tempo Praha

Tempácký ples v sobotu 15. prosince

9.11.2018 11:32   redakce  

Tempácká party začne v 19 hodin tradičně v KC Novodvorská.

Vážení sportovní přátelé, milí Tempáci,

rádi bychom Vás informovali, že 16. Tempácký ples se uskuteční v sobotu 15. prosince 2018 od 19 hodin v KC Novodvorská. Využíváme této formy, neboť bychom byli velmi rádi, pokud byste si udělali čas a přijali naše pozvání. Abyste se přišli pobavit v lehce slavnostní atmosféře provázející oceňování nejlepších hráčů jednotlivých týmů, pořešit i nefotbalové otázky, zatancovat si a pobavit se. Věříme, že stejně jako v uplynulých letech bude ples dobrou příležitostí k utužení rodičovských kolektivů jednotlivých týmů.

16. Tempácký ples 16. Tempácký ples
V letošním roce slaví náš klub 90. výročí existence, berme tedy letošní ples jako začátek součást jejich oslav!

Připomínám, že na místě bude opět připravena tombola, která vedle množství tempáckých suvenýrů opět nabídne také atraktivní hlavní ceny, jako byly v minulosti televize či horská kola.

Nejlepší formou, jak si objednat lístky tak, abyste se svými blízkými seděli pospolu či v rámci týmu obsadili sousední stoly, je hromadné objednání lístků prostřednictvím Vašich vedoucích či trenérů. Vstupenky budou jako obvykle k dostání u Petra Dedka (tel. 606 855 136). Také cena zůstává stejná (250,- Kč v předprodeji, 300,- Kč na místě) a doufáme, že opět všechny zmizí "v předprodeji" a bude beznadějně vyprodáno. Proto určitě neváhejte!

Jelikož je Tempácký ples "naší" akcí, záleží jen na nás, jaký si ho uděláme. Pokud byste měli ve svém okolí kohokoliv (děti i dospělé), pro koho by mohl být náš ples vhodnou příležitostí k prezentaci nějaké zajímavé aktivity, například taneční, artistická či jiná kulturní vystoupení, budeme rádi za takovou informaci a zprostředkování kontaktu. Tempácké publikum bude jistě jako tradičně vděčné a rovněž pro vystupující by mohl být náš ples vhodnou formou prezentace.  Na viděnou na plese i před ním se těší… 

Jiří Trunečka
předseda VV FC Tempo Praha

Fotogalerie

kompletní galerie (počet:1)