U11: Velká výzva v Rokycanech

3.4.2024 21:39   Dominik Kadlec

Kluci z přípravky U11 odehráli zápas divize mladších žáků.

Ve čtvrtek před Velikonoci část kluků U11 odehrála utkání s Meteorem a část kluků hrála v Rokycanech. Utkání v Rokycanech proti o rok staršímu soupeři bylo pro naše kluky, kteří k utkání jeli a patří v naší U11 spíše k menším, velkou výzvou. V první třetině se tato výzva zdála nad naše síly, ze hry kluků byl cítit až přílišný respekt a snad i strach z většího soupeře. To vedlo k tomu, že si soupeř vypracoval pohodlný náskok 6:0. V dalším průběhu utkání si kluci přivykli důraznějšímu a rychlejšímu soupeři a odehráli dobré dvě třetiny. Samozřejmě soupeř mohl s vědomím náskoku polevit.

Přestože jsme nakonec prohráli 12:5, bylo utkání pro kluky velice přínosné, protože větší a rychlejší soupeř jim neodpustil nedostatky v technice a nebo v pohybu po hřišti. Zkrátka, co kluci pokazili nebo zaspali, to už se jim špatně dohánělo. A bylo dobré vidět, že se dokáží během utkání adaptovat a své výkony zlepšovat. Určitě si to přenesou i do dalších utkání, které je v této soutěži čekají a dosáhnou v nich i na vítězství.