U11: Soupeř trestal z brejků

14.5.2024 12:16   Marek Novotný

Tempáci prohráli se starším týmem Lubů 3:6.

Měli jsme držení míče cca 80:20 a soupeř většinu zápasu běhal bez míče a hrozil jen z protiútoků. Pár jich proměnil kvůli našim pomalým návratům. My jsme byli velice úspěšní v situacích 1v1, ze kterých jsme těžili v obranné a prostřední třetině hřiště, jelikož soupeř naivně napadal.

V útočné třetině jsme už tak úspěšní nebyli, protože jsme míč předržovali. I po několika upozorněních, že by kluci měli po dvou kličkách míč přihrát, případně vystřelit, se situace moc nezlepšila a kluci dál naráželi a docházelo ke ztrátám. Nutno podotknout, že po jednom sólu jsem gól dali. Pokud jsme měli dobrý pohyb směrem dopředu, soupeře jsme přehrávali.

Většinu zápasu jsme dotahovali a když jsme pár minut před koncem snížili na 4:3, mohli jsme zápas ještě zlomit. Následně nás ale soupeř potrestal z dalšího protiútoku a bylo hotovo.

TJ Start Luby - FC Tempo Praha 6:3 (:)