U11: Otočka proti Neratovicím

20.5.2022 22:33   Jaroslav Teplan

Tempáci staršího soupeře nakonec předčili výrazným poměrem 11:3.

Opět špatný vstup do zápasu, když jsme prohrávali po dvaceti minutách 0:2. Většinou nám trvá, než se přizpůsobíme většímu hřišti a staršímu soupeři. Na druhou stranu nás velice těší, že jsme soupeře přehráli individuálně. V první třetině jsme byli více na míči, ale soupeř byl velice nebezpečný v brejkových situacích, kdy nás musel několikrát podržet brankář nebo jsme měli štěstí. Do konce třetiny se nám podařilo výsledek otočit na 3:2.

Ve druhé třetině jsme pokračovali v naší aktivní hře a zvýšili na 5:2. Ve třetí třetině už unavený soupeř byl odevzdaný a zápas byl pouze otázkou skóre. Dneska jsme měli ve hře problém především s roztahováním hry - alespoň jeden hráč - všichni neustále sbíhali do středu a bylo to neustále zahuštěné a ještě jsme řešili vzájemné zajišťování, díky čemuž se soupeř dostával do brejků. Kluci opět ukázali výborný charakter, když opět otočili zápas s nepříznivým vývojem. Děkujeme U13 a U12? za možnost získávat zkušenosti na velkém hřišti v ligové soutěži.

FC Tempo Praha - Fotbal Neratovice - Byškovice 11:3 (:)