Tabulky
Historické ročníky:
Ročník 2023/24
Ročník 2022/23
Ročník 2021/22
Ročník 2020/21
Ročník 2019/20
Ročník 2018/19
Ročník 2017/18
Ročník 2016/17
Ročník 2015/16
Ročník 2014/15
Ročník 2013/14
Ročník 2012/13
Ročník 2011/12
Ročník 2010/11
Vyberte tým:
Muži A
Muži B
Starší dorost (U19)
Mladší dorost (U17)
Mladší dorost B (U16)
Starší žáci A (U15)
Starší žáci B (U14)
Mladší žáci A (U13)
Mladší žáci B (U12)
Starší přípravka A (U11)
Starší přípravka B (U10)
Mladší přípravka A (U9)
Mladší přípravka B (U8)
Mladší přípravka C (U7)
Předpřípravka A (U6)
Předpřípravka B (U5)
Stará garda
Kroužek v Tempu
Kola
Celková tabulka
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GV
GO
Body
Příští soupeři
Akt. forma
1
TJ Kyje Praha 14
20
17
0
3
65
20
51
Hrdlořezy, ČAFC B
PVRVV
2
ABC Braník B
20
12
5
3
81
41
41
Xaverov , D.Počernice , Tempo B
VVPVV
3
FC Tempo Praha B
20
12
3
5
65
41
39
Chodov , Xaverov, Braník B
VRPRP
4
SC Xaverov Horní Počernice
20
12
3
5
42
34
39
Braník B, Tempo B , Kbely
VVVVR
5
SK Ďáblice B
20
12
1
7
65
46
37
ČAFC B , ČZU, Chodov
VVRVP
6
ČAFC Praha B
20
11
3
6
57
38
36
Ďáblice B, Háje B , Kyje
VPVRR
7
Spartak Hrdlořezy
20
9
4
7
42
52
31
Háje B, Kyje , Třeboradice B
PPVPV
8
Spartak Kbely
20
9
2
9
45
44
29
ČZU , Chodov, Xaverov
VVPVR
9
SK Třeboradice B
20
7
1
12
37
43
22
D.Počernice, Vršovice B, Hrdlořezy
PPRVP
10
Sokol Dolní Počernice
20
5
6
9
38
43
21
Třeboradice B , Braník B, Vršovice B
RVVRR
11
SK Union Vršovice B
20
6
2
12
39
56
20
Třeboradice B , D.Počernice
RVPVP
12
ČZU Praha
20
5
1
14
29
52
16
Kbely, Ďáblice B , Háje B
RVPPV
13
FC Háje Jižní Město B
20
5
1
14
34
63
16
Hrdlořezy , ČAFC B, ČZU
PPPPP
14
Jižní Město Chodov
20
1
2
17
21
87
5
Tempo B, Kbely , Ďáblice B
PPPPP
Tabulka doma
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
10
9
0
1
25
27
2
ABC Braník B
10
8
1
1
34
25
3
SK Ďáblice B
10
7
1
2
14
22
4
FC Tempo Praha B
10
6
2
2
19
20
5
Spartak Hrdlořezy
10
6
2
2
4
20
6
Sokol Dolní Počernice
10
5
3
2
12
18
7
SC Xaverov Horní Počernice
10
5
2
3
-1
17
8
ČAFC Praha B
10
5
1
4
7
16
9
Spartak Kbely
10
5
1
4
1
16
10
SK Třeboradice B
10
5
0
5
2
15
11
ČZU Praha
10
4
1
5
-4
13
12
SK Union Vršovice B
10
4
1
5
-6
13
13
FC Háje Jižní Město B
10
4
1
5
-8
13
14
Jižní Město Chodov
10
1
1
8
-23
4
Tabulka venku
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
10
8
0
2
20
24
2
SC Xaverov Horní Počernice
10
7
1
2
9
22
3
ČAFC Praha B
10
6
2
2
12
20
4
FC Tempo Praha B
10
6
1
3
5
19
5
ABC Braník B
10
4
4
2
6
16
6
SK Ďáblice B
10
5
0
5
5
15
7
Spartak Kbely
10
4
1
5
0
13
8
Spartak Hrdlořezy
10
3
2
5
-14
11
9
SK Třeboradice B
10
2
1
7
-8
7
10
SK Union Vršovice B
10
2
1
7
-11
7
11
Sokol Dolní Počernice
10
0
3
7
-17
3
12
ČZU Praha
10
1
0
9
-19
3
13
FC Háje Jižní Město B
10
1
0
9
-21
3
14
Jižní Město Chodov
10
0
1
9
-43
1
Tabulka podzimu
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
13
12
0
1
31
36
2
FC Tempo Praha B
13
9
1
3
24
28
3
ABC Braník B
13
7
5
1
36
26
4
SK Ďáblice B
13
8
1
4
15
25
5
SC Xaverov Horní Počernice
13
7
3
3
4
24
6
ČAFC Praha B
13
7
2
4
9
23
7
Spartak Hrdlořezy
13
5
3
5
-10
18
8
SK Třeboradice B
13
5
1
7
-3
16
9
Spartak Kbely
13
5
1
7
-6
16
10
SK Union Vršovice B
13
5
1
7
-11
16
11
Sokol Dolní Počernice
13
3
2
8
-11
11
12
FC Háje Jižní Město B
13
3
1
9
-20
10
13
ČZU Praha
13
3
0
10
-19
9
14
Jižní Město Chodov
13
1
1
11
-39
4
Tabulka jara
Pořadí
Tým
Z
V
R
P
GR
Body
1
TJ Kyje Praha 14
7
5
0
2
14
15
2
ABC Braník B
7
5
0
2
4
15
3
SC Xaverov Horní Počernice
7
5
0
2
4
15
4
ČAFC Praha B
7
4
1
2
10
13
5
Spartak Kbely
7
4
1
2
7
13
6
Spartak Hrdlořezy
7
4
1
2
0
13
7
SK Ďáblice B
7
4
0
3
4
12
8
FC Tempo Praha B
7
3
2
2
0
11
9
Sokol Dolní Počernice
7
2
4
1
6
10
10
ČZU Praha
7
2
1
4
-4
7
11
SK Třeboradice B
7
2
0
5
-3
6
12
FC Háje Jižní Město B
7
2
0
5
-9
6
13
SK Union Vršovice B
7
1
1
5
-6
4
14
Jižní Město Chodov
7
0
1
6
-27
1
Legenda : Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.