U14: Exhibice ve druhé půli

20.9.2022 22:05   Petr Suchan

Tempáci nakonec nasázeli Admiře deset branek.

Hrálo se na těžkém bahnitém terénu. Od začátku jsme měli převahu. Po centru Kadeře se trefil po zranění zotavený Chládek. Soupeř měl nepříjemný rychlý přechod do útoku a v první půli nás vzadu větrali důrazní, urostlí útočníci. Napřed nás zachránilo břevno. Pak se soupeři podařilo srovnat na 1:1. Okamžitě po rozehře se k míči dostal Petrtýl a z 20 metrů se trefil levačkou o břevno na 1:2 v nás prospěch. Soupeř ještě jednou srovnal a měl všehovšudy ještě maximálně dvě šance. Víc už do konce zápasu neměl. Do poločasu nám vrátil vedení Chaďák - 2:3.

Ve druhé půli jsme pokračovali v nátlakové hře. V šatně jsme si řekli, že přestože chceme otáčet hru, musíme hrát hlavně dopředu a s odvahou 1v1. V tom byl hlavní důvod v rozdílu skóre v prvním a druhém poločase. Třikrát se trefil Wizi, dvakrát Kuba Novotný a Heřmi Tajovský, který ještě přidal tři asistence. Pozitivní je návrat Chlaďáka po těžkém zranění, jež svůj debut okořenil dvěma góly. Kluky oceňuji, že odehráli zápas ve slušné intenzitě, i když jsme měli jen jednoho na střídání. Ondra Prchlík dohrával se zraněním. Tak doufejme, že to nebude nic vážného. Věřím, že se nám marodka v příštím týdnu vyprázdní a budeme mít více variant do hry.

FK Admira Praha - FC Tempo Praha 2:10 (2:3)