FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
26.8. 17:45 SK Petřín Plzeň - FC Tempo Praha 2:2
14.8. 12:00 SK Aritma Praha - SKP České Budějovice 2:5
14.8. 12:00 FK Admira Praha - FC Rokycany 3:0
14.8. 12:30 SK Kladno - ABC Braník 6:6
14.8. 12:00 FC Písek - SK Střešovice 1911 10:0
15.8. 12:00 FK Motorlet Praha - FC MAS Táborsko 2:2
2. kolo
20.8. 17:00 SK Petřín Plzeň - FC MAS Táborsko 3:2
25.8. 16:30 SK Střešovice 1911 - FK Motorlet Praha 0:12
21.8. 17:00 ABC Braník - FC Písek 1:14
21.8. 12:00 FC Rokycany - SK Kladno 1:14
22.8. 12:00 SKP České Budějovice - FK Admira Praha 0:4
21.8. 12:00 FC Tempo Praha - SK Aritma Praha 11:2
3. kolo
28.8. 12:00 SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň 0:4
28.8. 12:00 FK Admira Praha - FC Tempo Praha 0:5
28.8. 12:30 SK Kladno - SKP České Budějovice 6:3
28.8. 12:00 FC Písek - FC Rokycany 9:1
29.8. 12:00 FK Motorlet Praha - ABC Braník 8:4
29.8. 12:00 FC MAS Táborsko - SK Střešovice 1911 21:1
4. kolo
5.9. 12:00 SK Petřín Plzeň - SK Střešovice 1911 9:1
5.9. 12:30 ABC Braník - FC MAS Táborsko 1:9
4.9. 12:00 FC Rokycany - FK Motorlet Praha 0:21
5.9. 12:00 SKP České Budějovice - FC Písek 2:2
4.9. 12:30 FC Tempo Praha - SK Kladno 2:3
4.9. 12:00 SK Aritma Praha - FK Admira Praha 3:0
5. kolo
28.9. 16:45 FK Admira Praha - SK Petřín Plzeň 1:2
11.9. 12:30 SK Kladno - SK Aritma Praha 6:8
11.9. 12:00 FC Písek - FC Tempo Praha 1:4
12.9. 12:00 FK Motorlet Praha - SKP České Budějovice 4:0
12.9. 12:00 FC MAS Táborsko - FC Rokycany 15:3
6.10. 16:30 SK Střešovice 1911 - ABC Braník 1:1
6. kolo
26.10. 18:00 SK Petřín Plzeň - ABC Braník 11:0
28.10. 12:00 FC Rokycany - SK Střešovice 1911 0:18
19.9. 12:00 SKP České Budějovice - FC MAS Táborsko 3:2
18.9. 11:30 FC Tempo Praha - FK Motorlet Praha 4:1
18.9. 12:00 SK Aritma Praha - FC Písek 1:2
18.9. 12:00 FK Admira Praha - SK Kladno 2:3
7. kolo
25.9. 12:30 SK Kladno - SK Petřín Plzeň 2:4
25.9. 12:00 FC Písek - FK Admira Praha 5:2
26.9. 12:00 FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha 10:0
24.9. 16:30 FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 2:1
26.9. 12:00 SK Střešovice 1911 - SKP České Budějovice 0:1
28.9. 13:00 ABC Braník - FC Rokycany 14:1
8. kolo
3.10. 12:00 SK Petřín Plzeň - FC Rokycany 19:0
3.10. 12:00 SKP České Budějovice - ABC Braník 7:0
2.10. 11:30 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 8:0
2.10. 12:00 SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko 3:4
2.10. 12:00 FK Admira Praha - FK Motorlet Praha 4:7
2.10. 12:30 SK Kladno - FC Písek 3:4
9. kolo
9.10. 12:00 FC Písek - SK Petřín Plzeň 0:2
10.10. 12:00 FK Motorlet Praha - SK Kladno 2:1
10.10. 12:00 FC MAS Táborsko - FK Admira Praha 10:0
10.10. 12:00 SK Střešovice 1911 - SK Aritma Praha 1:2
10.10. 12:45 ABC Braník - FC Tempo Praha 1:4
9.10. 12:00 FC Rokycany - SKP České Budějovice 0:13
10. kolo
17.10. 12:00 SK Petřín Plzeň - SKP České Budějovice 4:3
7.11. 12:00 FC Tempo Praha - FC Rokycany 20:0
16.10. 12:00 SK Aritma Praha - ABC Braník 6:0
16.10. 12:00 FK Admira Praha - SK Střešovice 1911 4:1
16.10. 12:30 SK Kladno - FC MAS Táborsko 5:0
16.10. 12:00 FC Písek - FK Motorlet Praha 2:6
11. kolo
24.10. 12:00 FK Motorlet Praha - SK Petřín Plzeň 2:1
24.10. 12:00 FC MAS Táborsko - FC Písek 2:0
24.10. 13:00 SK Střešovice 1911 - SK Kladno 1:7
23.10. 12:45 ABC Braník - FK Admira Praha 0:3
27.11. 12:00 FC Rokycany - SK Aritma Praha 0:17
24.10. 12:00 SKP České Budějovice - FC Tempo Praha 1:4
12. kolo
9.4. 12:00 FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň 4:0
10.4. 12:00 SKP České Budějovice - SK Aritma Praha 2:2
9.4. 12:00 FC Rokycany - FK Admira Praha 0:4
10.4. 14:30 ABC Braník - SK Kladno 0:6
9.4. 12:00 SK Střešovice 1911 - FC Písek 1:6
10.4. 12:00 FC MAS Táborsko - FK Motorlet Praha 4:4
13. kolo
17.4. 12:00 FC MAS Táborsko - SK Petřín Plzeň 7:0
14.4. 12:00 FK Motorlet Praha - SK Střešovice 1911 10:1
14.4. 17:00 FC Písek - ABC Braník 4:2
15.4. 12:00 SK Kladno - FC Rokycany 5:0
14.4. 16:00 FK Admira Praha - SKP České Budějovice 1:2
14.4. 12:00 SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 2:5
14. kolo
24.4. 11:45 SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha 0:11
23.4. 12:15 FC Tempo Praha - FK Admira Praha 1:1
24.4. 12:00 SKP České Budějovice - SK Kladno 3:4
23.4. 12:00 FC Rokycany - FC Písek 1:5
23.4. 12:00 ABC Braník - FK Motorlet Praha 2:4
23.4. 12:00 SK Střešovice 1911 - FC MAS Táborsko 0:4
15. kolo
1.5. 12:00 SK Střešovice 1911 - SK Petřín Plzeň 6:1
1.5. 12:00 FC MAS Táborsko - ABC Braník 7:1
1.5. 12:00 FK Motorlet Praha - FC Rokycany 13:0
30.4. 15:00 FC Písek - SKP České Budějovice 2:1
30.4. 12:00 SK Kladno - FC Tempo Praha 1:8
30.4. 16:00 FK Admira Praha - SK Aritma Praha 2:2
16. kolo
8.5. 11:45 SK Petřín Plzeň - FK Admira Praha 7:2
7.5. 12:00 SK Aritma Praha - SK Kladno 5:2
7.5. 12:00 FC Tempo Praha - FC Písek 7:1
8.5. 12:00 SKP České Budějovice - FK Motorlet Praha 1:2
7.5. 12:00 FC Rokycany - FC MAS Táborsko 0:16
8.5. 14:30 ABC Braník - SK Střešovice 1911 3:2
17. kolo
15.5. 14:30 ABC Braník - SK Petřín Plzeň 6:1
15.5. 14:30 SK Střešovice 1911 - FC Rokycany 6:2
15.5. 12:00 FC MAS Táborsko - SKP České Budějovice 2:2
15.5. 12:00 FK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 0:8
14.5. 15:00 FC Písek - SK Aritma Praha 3:2
14.5. 12:00 SK Kladno - FK Admira Praha 3:2
18. kolo
22.5. 11:45 SK Petřín Plzeň - SK Kladno 3:8
21.5. 12:00 FK Admira Praha - FC Písek 3:3
21.5. 12:00 SK Aritma Praha - FK Motorlet Praha 1:3
21.5. 12:00 FC Tempo Praha - FC MAS Táborsko 6:1
22.5. 12:00 SKP České Budějovice - SK Střešovice 1911 4:0
21.5. 12:00 FC Rokycany - ABC Braník 0:2
19. kolo
28.5. 12:00 FC Rokycany - SK Petřín Plzeň 0:8
29.5. 16:30 ABC Braník - SKP České Budějovice 1:3
28.5. 12:00 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 0:4
29.5. 12:00 FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha 7:3
29.5. 12:00 FK Motorlet Praha - FK Admira Praha 7:0
28.5. 15:00 FC Písek - SK Kladno 3:0
20. kolo
5.6. 11:45 SK Petřín Plzeň - FC Písek 0:7
4.6. 12:00 SK Kladno - FK Motorlet Praha 1:1
4.6. 12:00 FK Admira Praha - FC MAS Táborsko 0:8
4.6. 12:00 SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911 5:1
4.6. 12:00 FC Tempo Praha - ABC Braník 5:1
4.6. 12:00 SKP České Budějovice - FC Rokycany 8:0
21. kolo
12.6. 12:00 SKP České Budějovice - SK Petřín Plzeň 6:1
11.6. 12:00 FC Rokycany - FC Tempo Praha 1:10
12.6. 12:45 ABC Braník - SK Aritma Praha 3:9
12.6. 12:00 SK Střešovice 1911 - FK Admira Praha 0:2
12.6. 12:00 FC MAS Táborsko - SK Kladno 7:1
12.6. 12:00 FK Motorlet Praha - FC Písek 3:2
22. kolo
19.6. 11:45 SK Petřín Plzeň - FK Motorlet Praha 5:2
15.6. 18:00 FC Písek - FC MAS Táborsko 3:4
18.6. 12:00 SK Kladno - SK Střešovice 1911 11:0
18.6. 12:00 FK Admira Praha - ABC Braník 2:3
18.6. 12:00 SK Aritma Praha - FC Rokycany 13:0
18.6. 12:00 FC Tempo Praha - SKP České Budějovice 2:1