U15/U14: V Řepích za tři body

31.10.2022 13:42   Petr Suchan

Výborný první poločas a nakonec trochu strach o výsledek.

Souboj sousedů v tabulce. Řepy moc gólů nedostávají a ani nedávají. Čekal se tedy vyrovnaný souboj s těžkým soupeřem. Maximální spokojenost a nadšení z předvedené hry. Hráli jsme rychle, dominantně na míči. Velmi kvalitně jsme kombinovali a přenášeli hru. Na malém hřišti (hřiště cca o 10 metrů užší než naše umělka) se soupeř jen bránil a zubynehty odolával drtivému tlaku. Škoda nevyužitých šancí. Složité v tak stlačeném prostoru pod časovým tlakem. Trefil se Žebro, když Rampík krásným podkopnutým míčem za obranu vyslal Chlaďáka a ten přihrávkou pod sebe vyzval Žebra ke skórování. Učebnicově. Soupeř se střelou z velké vzdálenosti za pomoci teče dostal k rohovému kopu. Roh jsme odbránili mimo pokutové území. Řepy nakoply míč náhodně přes hlavu zpět před naší branku. Vysoká svíčka dlouho letěla, až bohužel zapadla za Vojtu v bráně. Odpověděli jsme střelcem posledních dnů. Beli se opět trefil z 20 metrů.

Druhá půle už tak kvalitní nebyla. V domnění, že jsme o parník lepší, asi přišlo uspokojení. Každý si chtěl dát gól. Šancí spousty. Soupeř hrál obětavě a začal hrozit brejky. Z jednoho vyrovnal na 2:2. Šok pro nás. Začali jsme být nervózní. Pět minut před koncem se trefil Škopy. Konec zápasu zbytečně nervózní. Nakonec vítězství 2:3 pro nás. Výkon v první půlce z naší strany daleko přesahující tuto soutěž. Cíl do dalších zápasů je zůstat dominantní v celém utkání. Velké díky klukům z U13, Janskošovi a Johnymu za pomoc.

Sokol Řepy - FC Tempo Praha C 2:3 (1:2)