FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
26.8. 16:00 SK Petřín Plzeň - FC Tempo Praha 6:3
14.8. 10:00 SK Aritma Praha - SKP České Budějovice 1:2
14.8. 10:00 FK Admira Praha - FC Rokycany 3:2
14.8. 10:30 SK Kladno - ABC Braník 9:2
14.8. 10:00 FC Písek - SK Střešovice 1911 9:1
15.8. 10:00 FK Motorlet Praha - FC MAS Táborsko 5:3
2. kolo
20.8. 15:15 SK Petřín Plzeň - FC MAS Táborsko 8:2
25.8. 14:30 SK Střešovice 1911 - FK Motorlet Praha 2:17
21.8. 15:00 ABC Braník - FC Písek 6:2
21.8. 10:00 FC Rokycany - SK Kladno 1:5
22.8. 10:00 SKP České Budějovice - FK Admira Praha 0:1
21.8. 10:00 FC Tempo Praha - SK Aritma Praha 2:2
3. kolo
28.8. 10:00 SK Aritma Praha - SK Petřín Plzeň 2:1
28.8. 10:00 FK Admira Praha - FC Tempo Praha 1:5
28.8. 10:30 SK Kladno - SKP České Budějovice 8:1
28.8. 10:00 FC Písek - FC Rokycany 2:2
29.8. 10:00 FK Motorlet Praha - ABC Braník 3:5
29.8. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Střešovice 1911 11:1
4. kolo
5.9. 10:00 SK Petřín Plzeň - SK Střešovice 1911 7:1
5.9. 10:30 ABC Braník - FC MAS Táborsko 2:2
4.9. 10:00 FC Rokycany - FK Motorlet Praha 2:0
5.9. 10:00 SKP České Budějovice - FC Písek 1:0
4.9. 10:30 FC Tempo Praha - SK Kladno 4:0
4.9. 10:00 SK Aritma Praha - FK Admira Praha 1:2
5. kolo
28.9. 14:45 FK Admira Praha - SK Petřín Plzeň 2:2
11.9. 10:30 SK Kladno - SK Aritma Praha 2:2
11.9. 10:00 FC Písek - FC Tempo Praha 0:3
12.9. 10:00 FK Motorlet Praha - SKP České Budějovice 4:2
12.9. 10:00 FC MAS Táborsko - FC Rokycany 12:1
6.10. 18:30 SK Střešovice 1911 - ABC Braník 0:4
6. kolo
26.10. 16:00 SK Petřín Plzeň - ABC Braník 3:2
28.10. 10:00 FC Rokycany - SK Střešovice 1911 4:0
19.9. 10:00 SKP České Budějovice - FC MAS Táborsko 4:3
18.9. 09:30 FC Tempo Praha - FK Motorlet Praha 5:0
18.9. 10:00 SK Aritma Praha - FC Písek 2:1
18.9. 10:00 FK Admira Praha - SK Kladno 0:4
7. kolo
25.9. 10:30 SK Kladno - SK Petřín Plzeň 7:2
25.9. 10:00 FC Písek - FK Admira Praha 0:2
26.9. 10:00 FK Motorlet Praha - SK Aritma Praha 3:3
24.9. 14:30 FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 2:5
26.9. 10:00 SK Střešovice 1911 - SKP České Budějovice 1:12
28.9. 11:00 ABC Braník - FC Rokycany 9:2
8. kolo
3.10. 10:00 SK Petřín Plzeň - FC Rokycany 1:3
3.10. 10:00 SKP České Budějovice - ABC Braník 1:4
2.10. 09:30 FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 4:0
2.10. 10:00 SK Aritma Praha - FC MAS Táborsko 0:3
2.10. 10:00 FK Admira Praha - FK Motorlet Praha 3:1
2.10. 10:00 SK Kladno - FC Písek 4:2
9. kolo
9.10. 10:00 FC Písek - SK Petřín Plzeň 1:3
10.10. 10:00 FK Motorlet Praha - SK Kladno 0:4
10.10. 10:00 FC MAS Táborsko - FK Admira Praha 6:3
10.10. 10:00 SK Střešovice 1911 - SK Aritma Praha 0:3
10.10. 10:45 ABC Braník - FC Tempo Praha 2:2
9.10. 12:00 FC Rokycany - SKP České Budějovice 0:4
10. kolo
17.10. 10:00 SK Petřín Plzeň - SKP České Budějovice 2:6
7.11. 10:00 FC Tempo Praha - FC Rokycany 8:1
16.10. 10:00 SK Aritma Praha - ABC Braník 2:6
16.10. 10:00 FK Admira Praha - SK Střešovice 1911 3:1
16.10. 10:00 SK Kladno - FC MAS Táborsko 4:1
16.10. 10:00 FC Písek - FK Motorlet Praha 1:3
11. kolo
24.10. 10:00 FK Motorlet Praha - SK Petřín Plzeň 1:4
24.10. 10:00 FC MAS Táborsko - FC Písek 3:1
24.10. 11:00 SK Střešovice 1911 - SK Kladno 0:14
23.10. 10:45 ABC Braník - FK Admira Praha 2:3
27.11. 10:00 FC Rokycany - SK Aritma Praha 0:1
24.10. 10:00 SKP České Budějovice - FC Tempo Praha 4:5
12. kolo
9.4. 10:00 FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň 2:0
10.4. 10:00 SKP České Budějovice - SK Aritma Praha 1:1
9.4. 10:00 FC Rokycany - FK Admira Praha 1:2
10.4. 12:30 ABC Braník - SK Kladno 0:4
9.4. 10:00 SK Střešovice 1911 - FC Písek 0:7
10.4. 10:15 FC MAS Táborsko - FK Motorlet Praha 9:4
13. kolo
17.4. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Petřín Plzeň 0:0
14.4. 10:00 FK Motorlet Praha - SK Střešovice 1911 2:0
14.4. 15:00 FC Písek - ABC Braník 0:2
15.4. 10:00 SK Kladno - FC Rokycany 7:0
14.4. 14:00 FK Admira Praha - SKP České Budějovice 4:3
14.4. 10:00 SK Aritma Praha - FC Tempo Praha 0:5
14. kolo
24.4. 10:00 SK Petřín Plzeň - SK Aritma Praha 3:4
23.4. 10:15 FC Tempo Praha - FK Admira Praha 1:0
24.4. 10:00 SKP České Budějovice - SK Kladno 2:9
23.4. 10:00 FC Rokycany - FC Písek 1:1
23.4. 10:00 ABC Braník - FK Motorlet Praha 4:3
23.4. 10:00 SK Střešovice 1911 - FC MAS Táborsko 0:5
15. kolo
1.5. 10:00 SK Střešovice 1911 - SK Petřín Plzeň 0:7
1.5. 10:00 FC MAS Táborsko - ABC Braník 3:4
1.5. 10:00 FK Motorlet Praha - FC Rokycany 2:5
30.4. 13:00 FC Písek - SKP České Budějovice 1:0
30.4. 10:00 SK Kladno - FC Tempo Praha 3:0
30.4. 14:00 FK Admira Praha - SK Aritma Praha 0:3
16. kolo
8.5. 10:00 SK Petřín Plzeň - FK Admira Praha 1:1
7.5. 10:00 SK Aritma Praha - SK Kladno 1:9
7.5. 10:00 FC Tempo Praha - FC Písek 8:1
8.5. 10:00 SKP České Budějovice - FK Motorlet Praha 0:3
7.5. 10:00 FC Rokycany - FC MAS Táborsko 2:3
8.5. 12:30 ABC Braník - SK Střešovice 1911 1:0
17. kolo
15.5. 12:30 ABC Braník - SK Petřín Plzeň 8:2
15.5. 12:30 SK Střešovice 1911 - FC Rokycany 3:2
15.5. 10:00 FC MAS Táborsko - SKP České Budějovice 4:2
15.5. 10:00 FK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 3:4
14.5. 13:00 FC Písek - SK Aritma Praha 2:1
14.5. 10:00 SK Kladno - FK Admira Praha 7:0
18. kolo
22.5. 10:00 SK Petřín Plzeň - SK Kladno 1:3
21.5. 10:00 FK Admira Praha - FC Písek 2:3
21.5. 10:00 SK Aritma Praha - FK Motorlet Praha 3:2
21.5. 10:00 FC Tempo Praha - FC MAS Táborsko 5:3
22.5. 10:00 SKP České Budějovice - SK Střešovice 1911 6:0
21.5. 10:00 FC Rokycany - ABC Braník 1:5
19. kolo
28.5. 10:00 FC Rokycany - SK Petřín Plzeň 0:4
29.5. 14:30 ABC Braník - SKP České Budějovice 4:3
28.5. 10:00 SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 2:13
29.5. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Aritma Praha 0:4
29.5. 10:00 FK Motorlet Praha - FK Admira Praha 6:0
28.5. 13:00 FC Písek - SK Kladno 0:10
20. kolo
5.6. 10:00 SK Petřín Plzeň - FC Písek 6:1
4.6. 10:00 SK Kladno - FK Motorlet Praha 5:3
4.6. 10:00 FK Admira Praha - FC MAS Táborsko 0:1
4.6. 10:00 SK Aritma Praha - SK Střešovice 1911 9:0
4.6. 10:00 FC Tempo Praha - ABC Braník 1:1
4.6. 10:00 SKP České Budějovice - FC Rokycany 2:2
21. kolo
12.6. 10:00 SKP České Budějovice - SK Petřín Plzeň 5:1
11.6. 10:00 FC Rokycany - FC Tempo Praha 1:3
12.6. 10:45 ABC Braník - SK Aritma Praha 3:0
12.6. 10:00 SK Střešovice 1911 - FK Admira Praha 2:7
12.6. 10:00 FC MAS Táborsko - SK Kladno 1:3
12.6. 10:00 FK Motorlet Praha - FC Písek 4:3
22. kolo
19.6. 10:00 SK Petřín Plzeň - FK Motorlet Praha 5:0
15.6. 16:00 FC Písek - FC MAS Táborsko 0:2
18.6. 10:00 SK Kladno - SK Střešovice 1911 3:0
18.6. 10:00 FK Admira Praha - ABC Braník 1:2
18.6. 10:00 SK Aritma Praha - FC Rokycany 2:3
18.6. 10:00 FC Tempo Praha - SKP České Budějovice 5:2
1. kolo
28.9. 13:30 FC Tempo Praha C - SK Ďáblice B 9:1
28.9. 15:00 ABC Braník C - AFK Slavoj Podolí Praha 3:4
28.8. 14:00 AC Sparta Praha dívky - SK Újezd Praha 4 3:2
28.9. 13:30 FA Praha - Sokol Řepy 14:0
28.9. 16:00 TJ Sokol Stodůlky - SK Zbraslav 0:5
2.9. 17:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FK Meteor Praha VIII C 0:10
2. kolo
4.9. 16:00 SK Ďáblice B - FK Meteor Praha VIII C 1:14
4.9. 17:00 SK Zbraslav - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 7:2
5.9. 14:45 Sokol Řepy - TJ Sokol Stodůlky 2:3
5.9. 17:00 SK Újezd Praha 4 - FA Praha 0:5
3.9. 17:30 AC Sparta Praha dívky - AFK Slavoj Podolí Praha 3:4
4.9. 14:30 FC Tempo Praha C - ABC Braník C 3:4
3. kolo
12.9. 09:00 ABC Braník C - SK Ďáblice B 1:2
7.9. 18:00 AC Sparta Praha dívky - FC Tempo Praha C 0:4
11.9. 14:30 FA Praha - AFK Slavoj Podolí Praha 2:2
12.9. 14:45 TJ Sokol Stodůlky - SK Újezd Praha 4 14:1
11.9. 15:45 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - Sokol Řepy 9:2
11.9. 16:00 FK Meteor Praha VIII C - SK Zbraslav 1:3
4. kolo
18.9. 16:30 SK Ďáblice B - SK Zbraslav 1:3
18.9. 15:30 Sokol Řepy - FK Meteor Praha VIII C 0:11
18.9. 11:00 SK Újezd Praha 4 - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 1:6
19.9. 11:00 AFK Slavoj Podolí Praha - TJ Sokol Stodůlky 5:0
18.9. 13:30 FC Tempo Praha C - FA Praha 10:1
18.9. 12:15 ABC Braník C - AC Sparta Praha dívky 1:2
5. kolo
26.9. 10:00 AC Sparta Praha dívky - SK Ďáblice B 0:3
26.9. 16:30 FA Praha - ABC Braník C 2:5
25.9. 16:30 TJ Sokol Stodůlky - FC Tempo Praha C 2:4
26.9. 15:15 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - AFK Slavoj Podolí Praha 2:3
25.9. 09:00 FK Meteor Praha VIII C - SK Újezd Praha 4 15:2
26.9. 14:30 SK Zbraslav - Sokol Řepy 10:0
6. kolo
3.10. 16:00 SK Ďáblice B - Sokol Řepy 4:2
3.10. 16:00 SK Újezd Praha 4 - SK Zbraslav 0:9
2.10. 13:00 AFK Slavoj Podolí Praha - FK Meteor Praha VIII C 0:8
2.10. 13:30 FC Tempo Praha C - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 9:1
2.10. 09:00 ABC Braník C - TJ Sokol Stodůlky 0:3
3.10. 13:00 AC Sparta Praha dívky - FA Praha 6:3
7. kolo
9.10. 11:00 FA Praha - SK Ďáblice B 1:2
10.10. 13:30 TJ Sokol Stodůlky - AC Sparta Praha dívky 2:2
9.10. 16:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - ABC Braník C 1:5
9.10. 16:00 FK Meteor Praha VIII C - FC Tempo Praha C 0:3
10.10. 14:00 SK Zbraslav - AFK Slavoj Podolí Praha 2:0
10.10. 13:45 Sokol Řepy - SK Újezd Praha 4 6:0
8. kolo
22.10. 17:00 SK Ďáblice B - SK Újezd Praha 4 5:1
17.10. 09:30 AFK Slavoj Podolí Praha - Sokol Řepy 4:0
15.10. 18:00 FC Tempo Praha C - SK Zbraslav 2:1
17.10. 09:00 ABC Braník C - FK Meteor Praha VIII C 7:2
16.10. 11:00 AC Sparta Praha dívky - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 1:3
16.10. 15:30 FA Praha - TJ Sokol Stodůlky 2:3
9. kolo
23.10. 15:00 TJ Sokol Stodůlky - SK Ďáblice B 1:2
23.10. 15:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FA Praha 2:2
24.10. 09:00 FK Meteor Praha VIII C - AC Sparta Praha dívky 17:0
23.10. 13:30 SK Zbraslav - ABC Braník C 8:0
24.10. 13:15 Sokol Řepy - FC Tempo Praha C 0:9
24.10. 15:00 SK Újezd Praha 4 - AFK Slavoj Podolí Praha 0:12
10. kolo
31.10. 10:00 SK Ďáblice B - AFK Slavoj Podolí Praha 1:2
27.10. 10:00 FC Tempo Praha C - SK Újezd Praha 4 12:2
31.10. 12:15 ABC Braník C - Sokol Řepy 12:0
31.10. 11:00 AC Sparta Praha dívky - SK Zbraslav 1:6
28.10. 09:30 FA Praha - FK Meteor Praha VIII C 1:8
30.10. 11:45 TJ Sokol Stodůlky - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 5:2
11. kolo
6.11. 14:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Ďáblice B 2:4
6.11. 14:00 FK Meteor Praha VIII C - TJ Sokol Stodůlky 8:0
15.9. 17:30 SK Zbraslav - FA Praha 3:1
7.11. 11:45 Sokol Řepy - AC Sparta Praha dívky 0:3
7.11. 15:00 SK Újezd Praha 4 - ABC Braník C 0:17
6.11. 10:00 AFK Slavoj Podolí Praha - FC Tempo Praha C 3:5
12. kolo
9.4. 11:15 SK Ďáblice B - FC Tempo Praha C 3:2
9.4. 14:00 AFK Slavoj Podolí Praha - ABC Braník C 3:1
10.4. 11:00 SK Újezd Praha 4 - AC Sparta Praha dívky 2:1
10.4. 11:45 Sokol Řepy - FA Praha 3:2
9.4. 16:30 SK Zbraslav - TJ Sokol Stodůlky 14:0
9.4. 17:00 FK Meteor Praha VIII C - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 5:0
13. kolo
2.4. 15:00 FK Meteor Praha VIII C - SK Ďáblice B 4:0
3.4. 16:45 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Zbraslav 2:9
2.4. 11:00 TJ Sokol Stodůlky - Sokol Řepy 3:4
2.4. 13:00 FA Praha - SK Újezd Praha 4 13:0
3.4. 14:45 AFK Slavoj Podolí Praha - AC Sparta Praha dívky 4:3
3.4. 09:00 ABC Braník C - FC Tempo Praha C 2:5
14. kolo
24.4. 16:00 SK Ďáblice B - ABC Braník C 1:1
23.4. 14:15 FC Tempo Praha C - AC Sparta Praha dívky 11:0
23.4. 14:00 AFK Slavoj Podolí Praha - FA Praha 8:1
24.4. 11:00 SK Újezd Praha 4 - TJ Sokol Stodůlky 1:9
24.4. 12:15 Sokol Řepy - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 1:4
24.4. 11:00 SK Zbraslav - FK Meteor Praha VIII C 0:3
15. kolo
30.4. 16:00 SK Zbraslav - SK Ďáblice B 5:1
1.5. 11:30 FK Meteor Praha VIII C - Sokol Řepy 6:1
1.5. 14:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Újezd Praha 4 17:0
30.4. 12:00 TJ Sokol Stodůlky - AFK Slavoj Podolí Praha 0:5
30.4. 09:00 FA Praha - FC Tempo Praha C 0:10
1.5. 12:00 AC Sparta Praha dívky - ABC Braník C 1:0
16. kolo
8.5. 09:00 SK Ďáblice B - AC Sparta Praha dívky 2:0
8.5. 16:30 ABC Braník C - FA Praha 8:1
7.5. 14:00 FC Tempo Praha C - TJ Sokol Stodůlky 12:1
7.5. 15:15 AFK Slavoj Podolí Praha - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3:2
7.5. 11:00 SK Újezd Praha 4 - FK Meteor Praha VIII C 1:8
8.5. 12:15 Sokol Řepy - SK Zbraslav 0:5
17. kolo
15.5. 14:45 Sokol Řepy - SK Ďáblice B 8:0
14.5. 15:00 SK Zbraslav - SK Újezd Praha 4 3:0
15.5. 09:00 FK Meteor Praha VIII C - AFK Slavoj Podolí Praha 10:0
15.5. 14:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FC Tempo Praha C 6:4
15.5. 14:30 TJ Sokol Stodůlky - ABC Braník C 3:4
14.5. 09:00 FA Praha - AC Sparta Praha dívky 5:0
18. kolo
21.5. 10:30 SK Ďáblice B - FA Praha 4:0
21.5. 12:00 AC Sparta Praha dívky - TJ Sokol Stodůlky 4:5
22.5. 11:00 ABC Braník C - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3:0
21.5. 14:00 FC Tempo Praha C - FK Meteor Praha VIII C 0:7
21.5. 15:15 AFK Slavoj Podolí Praha - SK Zbraslav 1:3
22.5. 10:00 SK Újezd Praha 4 - Sokol Řepy 2:5
19. kolo
29.5. 15:00 SK Újezd Praha 4 - SK Ďáblice B 0:11
29.5. 14:45 Sokol Řepy - AFK Slavoj Podolí Praha 2:2
28.5. 11:00 SK Zbraslav - FC Tempo Praha C 3:3
29.5. 11:00 FK Meteor Praha VIII C - ABC Braník C 10:1
28.5. 14:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - AC Sparta Praha dívky 2:1
28.5. 14:00 TJ Sokol Stodůlky - FA Praha 4:3
20. kolo
5.6. 14:00 SK Ďáblice B - TJ Sokol Stodůlky 2:4
4.6. 13:00 FA Praha - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 0:6
4.6. 09:30 AC Sparta Praha dívky - FK Meteor Praha VIII C 0:14
5.6. 15:00 ABC Braník C - SK Zbraslav 1:2
4.6. 14:00 FC Tempo Praha C - Sokol Řepy 3:2
4.6. 15:15 AFK Slavoj Podolí Praha - SK Újezd Praha 4 25:0
21. kolo
11.6. 11:45 AFK Slavoj Podolí Praha - SK Ďáblice B 3:1
11.6. 09:00 SK Újezd Praha 4 - FC Tempo Praha C 1:8
12.6. 12:00 Sokol Řepy - ABC Braník C 5:3
8.6. 17:30 SK Zbraslav - AC Sparta Praha dívky 3:1
12.6. 11:00 FK Meteor Praha VIII C - FA Praha 10:0
12.6. 17:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - TJ Sokol Stodůlky 3:1
22. kolo
18.6. 14:00 SK Ďáblice B - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 0:4
18.6. 12:00 TJ Sokol Stodůlky - FK Meteor Praha VIII C 0:3
15.6. 18:00 FA Praha - SK Zbraslav 0:10
26.3. 14:30 AC Sparta Praha dívky - Sokol Řepy 0:6
18.6. 16:45 ABC Braník C - SK Újezd Praha 4 16:0
15.6. 18:00 FC Tempo Praha C - AFK Slavoj Podolí Praha 6:3