U14: Hořovice schytaly kanonádu

11.11.2022 10:10   Petr Suchan

Otázka pro FAČR, zda zápas o osmnáct branek je optimální pro rozvoj hráčů obou týmů?

Projevila se síla širokého kádru. Nebyli jsme 100% full, ale téměř 95%. Soupeř vzdoroval 18 minut s velkou dávkou štěstí. Pak unavená obrana Hořovic kapitulovala. Gólman hostů dělal zázraky. Přesto byl poločas 7:0 pro nás. Měli jsme velice kvalitní střídačku, kterou jsme pustili ve druhé půli kompletně do hry a unavené Hořovice to schytaly jedenácti góly.

Výsledek jednoznačný. Soupeři slouží ke cti to, že po celou dobu chtěl hrát fotbal a neuchýlil se k odkopům. Bohužel, trest byl rozdíl ve skóre. Soucit se soupeřem a otázka po FAČR, zda tohle je optimální pro rozvoj všech?

Z našeho pohledu dnes spokojenost s herním projevem všech hráčů. Jsme rádi, že se to nezvrhlo k tomu, že si chce každý dát gól. Odměnou byl nejen výsledek, ale i velice zajímavý herní projev.

FC Tempo Praha - SK Hořovice 18:0 (4:2)