U15/U14: Vysoká výhra na Podolí

16.11.2022 13:21   Petr Havlíček

Zápas o čelo tabulky vyzněl jednoznačně 6:0 pro Tempáky.

Na závěr pražské soutěže jsme zavítali na hřiště vedoucího Podolí, které navíc mělo i výrazně dominantní skóre. Byl to tedy zápas o první místo se vším všudy, včetně divácké kulisy. Fotbalově to byl spíš jeden velký boj, spousta soubojů ve středu hřiště a hodně dlouhých míčů, které jsme museli řešit. Na začátku jako by nás to trochu překvapilo, Podolí mělo dvě velké šance, my jednu. Pak se zápas hodně kouskoval, na což jsme byli připraveni. Do poločasu se nám podařilo vstřelit vedoucí gól.

O půli jsme kluky hlavně uklidňovali, ať zápas nedostaneme do zbytečných emocí, že fotbalová kvalita je na naší straně a soupeř nás může porazit, jen pokud začneme řešit nefotbalové věci. Klukům se povedlo pozornost udržet, dali jsme rychle po sobě dva góly a zvýšili na 3:0. Potom už jsme hráli celkem v pohodě, měli víc prostoru pro brejky a nakonec z toho bylo jasné vítězství 6:0.