U15: Výhra nad Chrudimí

5.12.2022 23:02   Petr Havlíček

Ve druhém utkání trianglu Tempáci podlehli Pardubicím.

Super triangl na pěkné a velké UMT v Pardubicích. Oba zápasy 2x35 minut. Proti Chrudimi jsme postavili hlavně kluky, kteří ne vždy jsou v základu, a taky dva, co hrají spíš pražskou A třídu, kolem nich se točili tahouni. Bylo to celou dobu na jednu bránu, sice jsme prohrávali z jediného překročení půlky Chrudimi po asi pěti minutách, ale pak jsme jen dobývali, a kdybychom víc stříleli, dáme osm gólů. Ale bylo to málo agresivní celkově a před bránou. V závěru se projevila jejich únava, kdy hráli druhý zápas po sobě.

V té pozici jsme pak byli my proti Pardubicím, taky už ke konci síly ubývaly. První půle ale byla vyrovnaná, možná v poli jsme víc hráli, ale domácí byli nebezpečnější. Druhou půli jsme dvacet minut tlačili, bohužel nedali penaltu a prázdnou bránu, tam jsme byli nebezpečnější my, ale na 1:1 jsme nedali a v závěru dostali dva góly, kdy to ale soupeř udělal dobře. Celkově dobrý, herní zápas, myslím si, že vyrovnaný.

Přínosný hlavně druhý zápas, ale dobře, že jsme hráli oba - dobrá minutáž a zahráli si všichni.

MFK Chrudim - FC Tempo Praha 1:2 (1:0)
FK Pardubice - FC Tempo Praha 3:0 (1:0)