U14: Dobrý úvod přípravy

9.1.2023 0:00   Petr Suchan

Tempáci otočili zápas na Braníku do výhry 6:3.

Dobrý zápas. První půli nám chyběl pohyb v útočné řadě. Obrana a středová řada hrála dobře s míčem. Proto se soupeř moc neprosazoval. Naše dobré akce, hlavně po pravé straně, nebyly dotaženy do finální přihrávky, nebo nám chyběl krok. Kvalitní soupeř držel vyrovnanou partii uprostřed hřiště, ale do šancí se nedostával. Vedli jsme a Braník srovnal z ojedinělé akce v závěru poločasu.

Druhou půlku jsme začali ve stejném duchu. Malá aktivita a v 62. minutě dokonce 3:1 pro domácí. To už jsme ale začínali být několik minut výrazně dominantní. Kluky to nakoplo víc, než jakýkoliv proslov. Náš výkon se po celý zápas stupňoval a posledních 25 minut jsme zápas otočili z 3:1 pěti góly na 3:6. Velmi dobrý zápas na začátek přípravy.

ABC Braník - FC Tempo Praha 3:6 (1:1)