U14: Debakl v Olomouci

15.1.2023 22:24   Petr Suchan

Výsledek 9:0 je až příliš krutý.

Šedesát minut jsme hráli rovnocennou hru a přesto prohrávali 3:0. Hřiště úzké a dlouhé.Olomouc chytře držela blok a trestala naši konstruktivní hru. Neumíme si pomocipřekopnutím za vysoko postavenou obranu soupeře. Hlavní rozdíl byl v důrazu aagresivitě v osobních soubojích. Velmi dobře pracovali s tělem a rukama vsoubojích. Vyhráli 8 z 10 soubojů. Tady se musíme nyní výrazně zlepšit.Jinak na držení míče to bylo víceméně vyrovnané.

Góly, které jsme dostali (hlavně v posledních 30 minutách), byly šílené. Celkově dnes, kromě Sébyve středu hřiště, žádný náš hráč nepodal výjimečný výkon. Spíše horší průměr.Na Olomouc málo. A proto, hlavně z výsledku, panuje zklamání. Olomouczaslouženě vyhrála. 9:0 však kruté.

SK Sigma Olomouc - FC Tempo Praha 9:0 (2:0)