U15: Herně kondiční trénink

18.1.2023 10:29   Antonín Plachý

Tempáci remizovali 3:3 v Ústí nad Labem.

Původně jsem dohadovali zápas to 17 lidí na 3x40 a pak nám dva odjeli na lyžák, jeden zřejmě skončil a jeden byl na turnaji se Slavií, jeden přijel zraněný už na rozcvičku a další se zranil po první třetině. Takže jsme měli dva hráče na střídání.

Prvních 80 minut bylo vcelku jednoznačně pro nás a ze 75% na polovině soupeře. Sice jsme prohrávali po brejku, ale otočili jsme poměrně brzy na 3:1 a byli jsme lepší i nebezpečnější. Pak jsme více rotovali sestavou na různé pozice. Dali jsme i gól na 4:1, ale jelikož brankář soupeře vletěl do našeho hráče a upadl, tak byl pískán faul na brankáře.¨

Poslední třetina byla složitá na kondici a ze dvou brejků soupeř v posledních minutách vyrovnal. Tam už byla znát únava a vystřídaným se na hřiště znovu nechtělo. Každý hráč měl tedy zhruba 100 minut hry a z toho pohledu to byl super herně kondiční trénink.

FK Ústí nad Labem - FC Tempo Praha 3:3 (:)