A tým: Vlažné tempo stačilo

29.1.2023 20:40   redakce

Příprava začala výhrou 4:1 s týmem středočeského přeboru AFK Tuchlovice.

Příprava začala výhrou 4:1 s týmem středočeského přeboru AFK Tuchlovice. Bylo vidět, že máme za sebou pouze první týden tréninku. Tempo bylo vlažné a určitě k tomu přispěl i fakt, že soupeř měl hodně slepenou sestavu s hráči béčka. Náš tým tak úplně prověřen nebyl a na výhru jsme se moc nenadřeli. Možná i to byl důvod, proč jsme pohrdli tolika šancemi. Na branku Cejnara ještě soupeř odpověděl, ale na dva góly Pytlíčka už do přestávky žádnou odpověď nenašel. Náš dvoubrankový náskok ještě po přestávce zvýraznil Klouček. Zápas byl poměrně jednoznačný, prakticky celých 90 minut se hrálo na polovině hostů a naše obrana s brankářem Kuchařem toho moc na práci neměla.

Trenér Petr Vanko: "Rozehřívací první zápas, nikdo se nezranil a po nějaké delší době jsme měli možnost zahrát si utkání. Bylo vidět, že jistota ještě na kopačkách tolik není a věřím, že se budeme každý týden zlepšovat."

FC Tempo Praha - AFK Tuchlovice 4:1 (3:1)