FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
31.7. 10:30 FC Tempo Praha - SC Xaverov Horní Počernice 10:0
1.8. 17:00 Sokol Troja - TJ Spoje Praha 1:5
31.7. 10:30 SK Čechie Uhříněves - SK Slovan Kunratice 3:0
31.7. 10:15 FC Háje Jižní Město - Sokol Dolní Počernice 1:0
31.7. 10:30 SK Dolní Chabry - TJ Březiněves 3:1
31.7. 10:30 SK Union Vršovice - Spartak Hrdlořezy 2:3
31.7. 10:15 TJ Kyje Praha 14 - SK Ďáblice 1:2
31.7. 10:30 TJ Praga - SK Viktoria Štěrboholy 3:3
2. kolo
11.8. 18:00 SC Xaverov Horní Počernice - SK Viktoria Štěrboholy 2:1
8.8. 17:00 SK Ďáblice - TJ Praga 3:0
8.8. 17:00 Spartak Hrdlořezy - TJ Kyje Praha 14 0:2
7.8. 17:00 SK Dolní Chabry - SK Union Vršovice 3:5
6.8. 19:30 Sokol Dolní Počernice - TJ Březiněves 1:0
8.8. 17:00 SK Slovan Kunratice - FC Háje Jižní Město 2:3
7.8. 10:15 TJ Spoje Praha - SK Čechie Uhříněves 3:1
7.8. 10:30 FC Tempo Praha - Sokol Troja 4:1
3. kolo
14.8. 10:30 Sokol Troja - SC Xaverov Horní Počernice 4:0
14.8. 10:30 SK Čechie Uhříněves - FC Tempo Praha 1:1
14.8. 10:15 FC Háje Jižní Město - TJ Spoje Praha 4:0
15.8. 17:00 SK Slovan Kunratice - TJ Březiněves 4:1
14.8. 10:30 SK Union Vršovice - Sokol Dolní Počernice 1:2
14.8. 10:15 TJ Kyje Praha 14 - SK Dolní Chabry 2:2
14.8. 10:30 TJ Praga - Spartak Hrdlořezy 3:1
15.8. 17:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Ďáblice 3:3
4. kolo
21.8. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - SK Ďáblice 1:5
22.8. 17:00 Spartak Hrdlořezy - SK Viktoria Štěrboholy 0:5
21.8. 17:00 SK Dolní Chabry - TJ Praga 5:0
21.8. 17:00 Sokol Dolní Počernice - TJ Kyje Praha 14 0:1
22.8. 17:00 SK Slovan Kunratice - SK Union Vršovice 0:6
21.8. 10:15 TJ Spoje Praha - TJ Březiněves 1:1
21.8. 17:00 FC Tempo Praha - FC Háje Jižní Město 4:0
21.8. 10:30 Sokol Troja - SK Čechie Uhříněves 4:1
5. kolo
28.8. 10:30 SK Čechie Uhříněves - SC Xaverov Horní Počernice 3:0
28.8. 10:15 FC Háje Jižní Město - Sokol Troja 4:3
29.8. 17:00 TJ Březiněves - FC Tempo Praha 3:5
28.8. 10:30 SK Union Vršovice - TJ Spoje Praha 1:6
28.8. 10:15 TJ Kyje Praha 14 - SK Slovan Kunratice 0:1
28.8. 10:30 TJ Praga - Sokol Dolní Počernice 4:2
27.8. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Dolní Chabry 1:3
29.8. 17:00 SK Ďáblice - Spartak Hrdlořezy 2:0
6. kolo
4.9. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - Spartak Hrdlořezy 4:1
4.9. 16:00 SK Dolní Chabry - SK Ďáblice 3:0
4.9. 17:00 Sokol Dolní Počernice - SK Viktoria Štěrboholy 4:1
5.9. 17:00 SK Slovan Kunratice - TJ Praga 3:0
4.9. 11:00 TJ Spoje Praha - TJ Kyje Praha 14 7:1
4.9. 17:30 FC Tempo Praha - SK Union Vršovice 3:0
4.9. 10:30 Sokol Troja - TJ Březiněves 0:3
4.9. 10:30 SK Čechie Uhříněves - FC Háje Jižní Město 3:0
7. kolo
11.9. 10:15 FC Háje Jižní Město - SC Xaverov Horní Počernice 1:0
11.9. 10:15 TJ Březiněves - SK Čechie Uhříněves 1:2
11.9. 10:30 SK Union Vršovice - Sokol Troja 5:0
12.9. 17:00 TJ Kyje Praha 14 - FC Tempo Praha 2:7
11.9. 10:30 TJ Praga - TJ Spoje Praha 1:5
10.9. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Slovan Kunratice 1:5
12.9. 17:00 SK Ďáblice - Sokol Dolní Počernice 0:2
12.9. 17:00 Spartak Hrdlořezy - SK Dolní Chabry 1:6
8. kolo
18.9. 16:30 SC Xaverov Horní Počernice - SK Dolní Chabry 0:6
18.9. 16:30 Sokol Dolní Počernice - Spartak Hrdlořezy 9:1
19.9. 16:30 SK Slovan Kunratice - SK Ďáblice 3:3
21.9. 18:30 SK Viktoria Štěrboholy - TJ Spoje Praha 0:4
18.9. 16:30 FC Tempo Praha - TJ Praga 3:1
18.9. 10:30 Sokol Troja - TJ Kyje Praha 14 3:0
18.9. 10:30 SK Čechie Uhříněves - SK Union Vršovice 1:1
18.9. 10:15 FC Háje Jižní Město - TJ Březiněves 1:0
9. kolo
25.9. 10:15 TJ Březiněves - SC Xaverov Horní Počernice 0:0
25.9. 10:30 SK Union Vršovice - FC Háje Jižní Město 3:2
26.9. 16:30 TJ Kyje Praha 14 - SK Čechie Uhříněves 0:5
25.9. 10:30 TJ Praga - Sokol Troja 2:1
24.9. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - FC Tempo Praha 1:7
26.9. 16:30 SK Ďáblice - TJ Spoje Praha 1:3
26.9. 16:30 Spartak Hrdlořezy - SK Slovan Kunratice 1:5
25.9. 16:30 SK Dolní Chabry - Sokol Dolní Počernice 5:0
10. kolo
2.10. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - Sokol Dolní Počernice 4:2
3.10. 16:00 SK Slovan Kunratice - SK Dolní Chabry 2:1
2.10. 11:00 TJ Spoje Praha - Spartak Hrdlořezy 1:1
2.10. 16:00 FC Tempo Praha - SK Ďáblice 5:3
2.10. 10:30 Sokol Troja - SK Viktoria Štěrboholy 3:4
2.10. 10:30 SK Čechie Uhříněves - TJ Praga 3:0
2.10. 10:15 FC Háje Jižní Město - TJ Kyje Praha 14 7:5
2.10. 10:15 TJ Březiněves - SK Union Vršovice 2:1
11. kolo
9.10. 10:30 SK Union Vršovice - SC Xaverov Horní Počernice 0:1
10.10. 16:00 TJ Kyje Praha 14 - TJ Březiněves 0:7
9.10. 10:30 TJ Praga - FC Háje Jižní Město 3:2
10.10. 16:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Čechie Uhříněves 0:3
10.10. 16:00 SK Ďáblice - Sokol Troja 8:0
10.10. 16:00 Spartak Hrdlořezy - FC Tempo Praha 0:8
9.10. 16:00 SK Dolní Chabry - TJ Spoje Praha 1:3
8.10. 19:30 Sokol Dolní Počernice - SK Slovan Kunratice 2:0
12. kolo
16.10. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - SK Slovan Kunratice 1:2
16.10. 11:00 TJ Spoje Praha - Sokol Dolní Počernice 4:1
16.10. 15:30 FC Tempo Praha - SK Dolní Chabry 4:1
16.10. 10:30 Sokol Troja - Spartak Hrdlořezy 2:1
16.10. 10:30 SK Čechie Uhříněves - SK Ďáblice 3:0
16.10. 10:15 FC Háje Jižní Město - SK Viktoria Štěrboholy 2:2
16.10. 10:15 TJ Březiněves - TJ Praga 3:2
16.10. 10:30 SK Union Vršovice - TJ Kyje Praha 14 4:0
13. kolo
24.10. 15:30 TJ Kyje Praha 14 - SC Xaverov Horní Počernice 2:4
23.10. 10:00 TJ Praga - SK Union Vršovice 4:1
22.10. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves 2:1
24.10. 15:30 SK Ďáblice - FC Háje Jižní Město 1:0
24.10. 15:30 Spartak Hrdlořezy - SK Čechie Uhříněves 0:6
23.10. 15:30 SK Dolní Chabry - Sokol Troja 4:1
23.10. 15:30 Sokol Dolní Počernice - FC Tempo Praha 0:6
24.10. 15:30 SK Slovan Kunratice - TJ Spoje Praha 0:5
14. kolo
31.10. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Spoje Praha 2:5
30.10. 10:15 FC Tempo Praha - SK Slovan Kunratice 2:0
30.10. 10:30 Sokol Troja - Sokol Dolní Počernice 2:4
30.10. 10:30 SK Čechie Uhříněves - SK Dolní Chabry 2:0
30.10. 10:15 FC Háje Jižní Město - Spartak Hrdlořezy 5:1
30.10. 10:15 TJ Březiněves - SK Ďáblice 2:1
30.10. 10:30 SK Union Vršovice - SK Viktoria Štěrboholy 3:2
30.10. 10:15 TJ Kyje Praha 14 - TJ Praga 0:4
15. kolo
18.8. 17:30 TJ Praga - SC Xaverov Horní Počernice 6:2
18.8. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - TJ Kyje Praha 14 4:3
18.8. 17:30 SK Ďáblice - SK Union Vršovice 4:1
18.8. 17:30 Spartak Hrdlořezy - TJ Březiněves 0:3
18.8. 17:30 SK Dolní Chabry - FC Háje Jižní Město 3:1
18.8. 18:00 Sokol Dolní Počernice - SK Čechie Uhříněves 0:1
19.8. 18:00 SK Slovan Kunratice - Sokol Troja 2:3
18.8. 17:30 TJ Spoje Praha - FC Tempo Praha 4:1
16. kolo
6.11. 10:30 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha 0:6
6.11. 11:00 TJ Spoje Praha - Sokol Troja 9:1
7.11. 13:00 SK Slovan Kunratice - SK Čechie Uhříněves 0:3
5.11. 19:00 Sokol Dolní Počernice - FC Háje Jižní Město 1:1
6.11. 11:00 TJ Březiněves - SK Dolní Chabry 0:2
7.11. 14:00 Spartak Hrdlořezy - SK Union Vršovice 1:4
6.11. 13:45 SK Ďáblice - TJ Kyje Praha 14 4:1
6.11. 10:30 SK Viktoria Štěrboholy - TJ Praga 3:1
17. kolo
18.3. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - SC Xaverov Horní Počernice 2:2
20.3. 15:00 TJ Praga - SK Ďáblice 1:1
20.3. 11:30 TJ Kyje Praha 14 - Spartak Hrdlořezy 4:1
20.3. 15:00 SK Union Vršovice - SK Dolní Chabry 3:0
19.3. 10:15 TJ Březiněves - Sokol Dolní Počernice 6:1
19.3. 10:30 FC Háje Jižní Město - SK Slovan Kunratice 2:0
19.3. 10:30 SK Čechie Uhříněves - TJ Spoje Praha 0:1
19.3. 18:00 Sokol Troja - FC Tempo Praha 0:13
18. kolo
27.3. 15:00 SC Xaverov Horní Počernice - Sokol Troja 4:2
26.3. 15:00 FC Tempo Praha - SK Čechie Uhříněves 2:0
26.3. 10:15 TJ Spoje Praha - FC Háje Jižní Město 3:2
26.3. 10:15 TJ Březiněves - SK Slovan Kunratice 4:0
26.3. 15:00 Sokol Dolní Počernice - SK Union Vršovice 0:4
26.3. 15:00 SK Dolní Chabry - TJ Kyje Praha 14 3:2
27.3. 15:00 Spartak Hrdlořezy - TJ Praga 0:4
27.3. 15:00 SK Ďáblice - SK Viktoria Štěrboholy 1:0
19. kolo
3.4. 16:30 SK Ďáblice - SC Xaverov Horní Počernice 2:1
1.4. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - Spartak Hrdlořezy 7:1
2.4. 10:30 TJ Praga - SK Dolní Chabry 3:1
3.4. 16:30 TJ Kyje Praha 14 - Sokol Dolní Počernice 1:1
2.4. 10:30 SK Union Vršovice - SK Slovan Kunratice 3:1
2.4. 10:15 TJ Březiněves - TJ Spoje Praha 0:1
2.4. 10:30 FC Háje Jižní Město - FC Tempo Praha 2:1
2.4. 10:30 SK Čechie Uhříněves - Sokol Troja 7:0
20. kolo
10.4. 16:30 SC Xaverov Horní Počernice - SK Čechie Uhříněves 0:2
9.4. 10:30 Sokol Troja - FC Háje Jižní Město 1:2
9.4. 16:30 FC Tempo Praha - TJ Březiněves 6:1
9.4. 11:00 TJ Spoje Praha - SK Union Vršovice 4:0
10.4. 16:30 SK Slovan Kunratice - TJ Kyje Praha 14 3:3
9.4. 16:30 Sokol Dolní Počernice - TJ Praga 1:5
9.4. 16:30 SK Dolní Chabry - SK Viktoria Štěrboholy 2:0
10.4. 16:30 Spartak Hrdlořezy - SK Ďáblice 0:8
21. kolo
18.4. 17:00 Spartak Hrdlořezy - SC Xaverov Horní Počernice 0:4
15.4. 10:15 SK Ďáblice - SK Dolní Chabry 3:2
14.4. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - Sokol Dolní Počernice 3:3
15.4. 10:30 TJ Praga - SK Slovan Kunratice 4:1
14.4. 18:30 TJ Kyje Praha 14 - TJ Spoje Praha 0:15
15.4. 10:30 SK Union Vršovice - FC Tempo Praha 0:4
15.4. 10:15 TJ Březiněves - Sokol Troja 8:1
15.4. 10:30 FC Háje Jižní Město - SK Čechie Uhříněves 1:2
22. kolo
24.4. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Háje Jižní Město 0:2
23.4. 10:30 SK Čechie Uhříněves - TJ Březiněves 4:1
23.4. 10:30 Sokol Troja - SK Union Vršovice 0:3
23.4. 17:00 FC Tempo Praha - TJ Kyje Praha 14 6:0
23.4. 10:15 TJ Spoje Praha - TJ Praga 2:1
26.4. 18:15 SK Slovan Kunratice - SK Viktoria Štěrboholy 3:0
22.4. 19:00 Sokol Dolní Počernice - SK Ďáblice 2:5
23.4. 17:00 SK Dolní Chabry - Spartak Hrdlořezy 5:0
23. kolo
30.4. 10:30 SK Dolní Chabry - SC Xaverov Horní Počernice 5:1
1.5. 17:00 Spartak Hrdlořezy - Sokol Dolní Počernice 0:6
1.5. 17:00 SK Ďáblice - SK Slovan Kunratice 2:1
30.4. 11:00 TJ Spoje Praha - SK Viktoria Štěrboholy 5:0
30.4. 10:30 TJ Praga - FC Tempo Praha 0:3
30.4. 10:15 TJ Kyje Praha 14 - Sokol Troja 3:1
30.4. 10:30 SK Union Vršovice - SK Čechie Uhříněves 3:2
30.4. 10:15 TJ Březiněves - FC Háje Jižní Město 2:2
24. kolo
8.5. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Březiněves 1:0
7.5. 10:30 FC Háje Jižní Město - SK Union Vršovice 5:3
7.5. 10:30 SK Čechie Uhříněves - TJ Kyje Praha 14 2:1
7.5. 10:30 Sokol Troja - TJ Praga 2:2
7.5. 17:00 FC Tempo Praha - SK Viktoria Štěrboholy 11:0
7.5. 10:15 TJ Spoje Praha - SK Ďáblice 9:1
8.5. 17:00 SK Slovan Kunratice - Spartak Hrdlořezy 6:0
7.5. 17:00 Sokol Dolní Počernice - SK Dolní Chabry 1:2
25. kolo
13.5. 19:00 Sokol Dolní Počernice - SC Xaverov Horní Počernice 4:5
14.5. 17:00 SK Dolní Chabry - SK Slovan Kunratice 3:0
15.5. 17:00 Spartak Hrdlořezy - TJ Spoje Praha 0:8
15.5. 17:00 SK Ďáblice - FC Tempo Praha 1:5
13.5. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - Sokol Troja 2:2
14.5. 10:30 TJ Praga - SK Čechie Uhříněves 2:0
15.5. 17:00 TJ Kyje Praha 14 - FC Háje Jižní Město 3:3
14.5. 10:30 SK Union Vršovice - TJ Březiněves 3:0
26. kolo
22.5. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - SK Union Vršovice 4:4
21.5. 10:15 TJ Březiněves - TJ Kyje Praha 14 1:1
21.5. 10:30 FC Háje Jižní Město - TJ Praga 1:3
21.5. 10:30 SK Čechie Uhříněves - SK Viktoria Štěrboholy 6:0
21.5. 10:30 Sokol Troja - SK Ďáblice 4:5
21.5. 17:00 FC Tempo Praha - Spartak Hrdlořezy 14:0
21.5. 10:00 TJ Spoje Praha - SK Dolní Chabry 2:1
22.5. 17:00 SK Slovan Kunratice - Sokol Dolní Počernice 2:0
27. kolo
29.5. 17:00 SK Slovan Kunratice - SC Xaverov Horní Počernice 3:1
27.5. 19:00 Sokol Dolní Počernice - TJ Spoje Praha 0:4
28.5. 10:30 SK Dolní Chabry - FC Tempo Praha 0:4
29.5. 17:00 Spartak Hrdlořezy - Sokol Troja 0:4
29.5. 17:00 SK Ďáblice - SK Čechie Uhříněves 2:2
27.5. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - FC Háje Jižní Město 1:3
28.5. 10:30 TJ Praga - TJ Březiněves 2:5
29.5. 17:00 TJ Kyje Praha 14 - SK Union Vršovice 5:4
28. kolo
5.6. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Kyje Praha 14 5:1
4.6. 10:30 SK Union Vršovice - TJ Praga 3:1
4.6. 10:15 TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy 3:2
4.6. 10:30 FC Háje Jižní Město - SK Ďáblice 4:2
4.6. 10:30 SK Čechie Uhříněves - Spartak Hrdlořezy 8:0
4.6. 10:30 Sokol Troja - SK Dolní Chabry 0:8
4.6. 17:00 FC Tempo Praha - Sokol Dolní Počernice 5:1
4.6. 10:15 TJ Spoje Praha - SK Slovan Kunratice 4:4
29. kolo
11.6. 10:15 TJ Spoje Praha - SC Xaverov Horní Počernice 5:0
12.6. 17:00 SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha 1:10
11.6. 17:00 Sokol Dolní Počernice - Sokol Troja 4:2
11.6. 10:30 SK Dolní Chabry - SK Čechie Uhříněves 2:1
12.6. 17:00 Spartak Hrdlořezy - FC Háje Jižní Město 1:4
12.6. 17:00 SK Ďáblice - TJ Březiněves 2:0
10.6. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Union Vršovice 1:3
12.6. 17:00 TJ Praga - TJ Kyje Praha 14 7:0
30. kolo
18.6. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Praga 1:3
19.6. 17:00 TJ Kyje Praha 14 - SK Viktoria Štěrboholy 2:0
18.6. 10:30 SK Union Vršovice - SK Ďáblice 2:3
18.6. 10:15 TJ Březiněves - Spartak Hrdlořezy 5:1
18.6. 10:30 FC Háje Jižní Město - SK Dolní Chabry 0:0
18.6. 10:30 SK Čechie Uhříněves - Sokol Dolní Počernice 8:0
18.6. 10:30 Sokol Troja - SK Slovan Kunratice 1:9
18.6. 17:00 FC Tempo Praha - TJ Spoje Praha 1:4