U15: S Hranicemi a Kuřimí

20.2.2023 14:03   Petr Havlíček

Tempáci ve dvojzápase nastříleli celkem devět branek a žádnou nedostali.

Po podařeném teambuildingu, kdy kluci měli páteční trénink, bazén a sobotní turnaj v basketu a ping-pongu, jsme si dali moravský dvojboj. Hranice je sedmá v moravské divizi, ale byl to jednodušší zápas, ve kterém kluci dominovali, i když tam byly pasáže, kdy jsme se díky nepřesnostem a zbytečným vedením míče do tří hráčů dostali pod tlak.

Kuřim vede se skóre 92:2 brněnský krajský přebor a tohle byla celkem slušná prověrka, hosté měli zajímavé kluky silově i technicky. Od nás to byl ale zajímavý výkon, hráli jsme rychle a hlavně vzadu byli pozorní, takže jsme soupeři nenabízeli lacině šance jako třeba na podzim v některých zápasech. Gólů mohlo být určitě víc, ve druhé půli jsme od 10. minuty zkusili spadnout trošku níž do bloku.Kluky to ale stejně táhlo zbytečně nahoru, v bloku jsme celkem dokázali dostupovat soupeře na středu, ale dvakrát nám z toho utekli delším míčem.

FC Tempo Praha - SK Hranice 5:0 (2:0)
FC Tempo Praha - FC Kuřim 4:0 (2:0)