U14: Desítka Doubravce

7.3.2023 11:37   Petr Suchan

Soupeř předvedl hodně málo a nedonutil Tempáky k aktivitě delší než v prvních dvaceti minutách.

Prvních dvacet minut vcelku slušný pohyb. Velice dobře jsme si otevírali obranu soupeře aktivním pohybem v útočné řadě. Vedli jsme 3:0 a hodně šancí jsme nedotáhli ke gólu. Pak hra z naší strany opadla. Hlavně jsme přestali běhat bez míče a vymizela aktivita útočníků z prvních dvaceti minut. I když byl soupeř lepší než v podzimním utkání, tak stejně to bylo hrozně málo. Z toho důvodu lze pochopit úpadek naší aktivity a hlavně agresivity. Do hlavy klukům se dostalo to, že Doubravka nemá prakticky šanci a sundali jsme podvědomě nohu z plynu. I na setrvačnost zápas dojel do skóre 10:0.

První hattrick v tempáckém dresu si připsal Ondra Novotný a pěti góly se blýsknul Heřman Tajovský. Snad to oběma dodá potřebné sebevědomí do další části jara.

FC Tempo Praha - SK SENCO Doubravka 10:0 (6:0)