U15/U14: Čtyři brankáři v sestavě

4.4.2023 9:26   Petr Suchan

Dva vstřelili gól a jeden chytil penaltu a zaznamenal čisté konto. Výhra v Ďáblicích 6:0.

Na rozměrově nejmenší možné umělce v Ďáblicích jsme se setkali s posledním týmem tabulky. Domácí sice poslední, ale čistě s ročníkem 2009, který se prezentoval velmi statečným výkonem. My z různých důvodů jen s jedním na střídačce. Z dvanácti nominovaných byli čtyři hráči profesí brankáři. S vědomím ne zrovna optimální sestavy v kombinaci s malou umělkou jsme byli trochu v obavách, co zápas přinese.

Zjednodušili jsme rozehru od brány a na stísněném prostoru jsme přechod volili nákopem a dopresováním. První poločas 4:0 pro nás a dva góly zaznamenali gólmani hrající v poli Lukas a Niky. Druhý poločas jsme protočili posty a hra nebyla tak úplně pod kontrolou. Hodně šancí jsme zahodili, ale pro vítězství jsme si došli v poklidu. Za zmínku stojí ještě zneškodnění penalty v bráně chytajiciho Vojty Novotného. Domácí si jeden gól určitě zasloužili, ale dnes jim nebylo přáno. Vezeme tedy tři body z Ďáblic i s vychytanou druhou nulou v jednom dni pro gólmany naší U14.

SK Ďáblice B - FC Tempo Praha C 0:6 (0:4)