U14: Tři body z Motorletu

27.4.2023 9:24   Petr Suchan

Domáci v závěru dvěma góly jen korigovali na konečných 3:5.

Hodněnáročný zápas i vzhledem k rozsáhlé marodce. Zápas začal bojem o střed hřiště.Domácí hrozili nepříjemnými brejky. Měli jsme ve svých řadách více individuálníkvality a díky tomu jsme se dostali do poločasového vedení 1:3. Hlavněindividuální průnik a zakončení Matěje Petrtýla přes tři obránce, byl ukázkouprototypu moderního útočníka.

Druhá půlka začala naší velkou dominancí. Škodaneproměňování několika šancí v prvních deseti minutách druhé půlky. Zde jsme mělijít do rozhodujícího rozdílu skóre. V poslední čtvrthodině už námdocházely síly. Soupeř prostřídal a my tuto možnost dnes neměli. Díky tomunakonec Motorlet korigoval výsledek na pro domácí ještě přijatelných 3:5. Pokudbychom měli full stav, asi by to byla jednoznačná záležitost.

SK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 3:5 (1:3)