U15: Za dvě minuty rozhodnuto

11.5.2023 8:19   Antonín Plachý

Tempáci vyhráli derby na Braníku vysoko 13:1.

Nechceme podcenit nikoho, a tak jsme o tom jako o povinném vítězství nemluvili, abychom neurazili bohy. Ve druhé minutě to bylo 2:0, když nejprve Frolda, po chytré a rychlé rozehře rohu, prostřelil a pak Jarda Hodánek po úniku obstřelil brankáře. V ten moment jsme čekali výsledek někde za dvacítkou. Jenže v 11. minutě snížil po naší chybě bývalý hráč Tempa na 2:1 a zase nás to trochu usadilo. Jenže jen na pět minut, kdy ve 14. a 16. minutě Plachý a Postler znova udeřili na 4:1.

Výsledek 1:13 je pro soupeře v podstatě gentlemanský, protože branek opravdu mohlo být více. Vyzkoušeli jsme hodně prostrkávaček i lobů do hlubokého bloku, dobíhání odražených míčů a je potřeba přiznat, že jsme už ve druhé půli od stavu 10:1 neudrželi maximální koncentraci na ty klíčové okamžiky gólů.

ABC Braník - FC Tempo Praha 1:13 (1:7)