U16: Debakl se Střešovicemi

13.6.2023 23:34   Radim Pfeifer

Tempáci dostali doma šest laciných branek.

Z výsledku a z inkasovaných gólů jsem hodně zklamaný. Prvních třicet minut jsme daleko lepším mužstvem a máme dvě šance. Ty neproměníme a soupeř otevře skóre střelou z půlky naší strany hřiště. Potom máme černé okno, kdy do poločasu dostaneme ještě tři góly za deset minut po nedostoupení hráčů a dvou centrech. Těsně před poločasem pak na 0:4 opět střela kolem vápna.

V poločase jsme vystřídali všechny hráče a tři z toho nuceně, protože už předtím hráli za U17. Druhý poločas už se v podstatě dohrával. My jsme nevstřelili gól a museli hrát do plných. Potom ještě proměnily Střešovice dva brejky. Pochválit musím Adama Kaliku, který i za tohoto stavu dokáže hrát na více postech, je aktivní a tvoří hru. Bohužel bez větší podpory spoluhráčů. Útočná fáze dnes absolutně bez myšlenky, nebyli jsme vůbec nebezpeční a často jsme po předržování míče na středu hřiště přicházeli o míč. Na úvod druhého poločasu se nám ještě zranil útočník z U19, takže jsme dohrávali o jednoho méně. Doufám, že nepovedený konec sezóny vylepšíme posledním utkáním s Vyšehradem venku.

FC Tempo Praha B - SK Střešovice 1911 0:6 (0:4)