FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
15.8. 14:30 FC Tempo Praha B - SK Hostivař 3:3
14.8. 13:00 SK Libuš 838 - FC Zličín 11:0
14.8. 15:45 SK Union Vršovice - SK Zbraslav 1:2
25.8. 18:00 Spartak Kbely - TJ Sokol Bílá Hora 0:3
15.8. 17:00 SK Ďáblice - SC Xaverov Horní Počernice 4:4
15.8. 14:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Dolní Chabry 5:1
14.8. 10:00 TJ Junior Praha - FC Přední Kopanina 1:1
2. kolo
22.8. 17:00 SK Hostivař - FC Přední Kopanina 2:1
1.9. 17:30 SK Dolní Chabry - TJ Junior Praha 2:1
22.8. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 7:2
22.8. 11:00 TJ Sokol Bílá Hora - SK Ďáblice 0:2
22.8. 14:00 SK Zbraslav - Spartak Kbely 2:1
22.8. 17:00 FC Zličín - SK Union Vršovice 0:2
22.8. 15:00 FC Tempo Praha B - SK Libuš 838 1:5
3. kolo
28.8. 16:45 SK Libuš 838 - SK Hostivař 6:0
28.8. 15:45 SK Union Vršovice - FC Tempo Praha B 4:9
29.8. 14:00 Spartak Kbely - FC Zličín 2:6
29.8. 14:00 SK Ďáblice - SK Zbraslav 0:1
29.8. 14:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - TJ Sokol Bílá Hora 1:2
29.8. 18:00 TJ Junior Praha - SC Xaverov Horní Počernice 2:0
29.8. 17:00 FC Přední Kopanina - SK Dolní Chabry 2:0
4. kolo
5.9. 17:00 SK Hostivař - SK Dolní Chabry 3:3
5.9. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Přední Kopanina 1:4
5.9. 09:00 TJ Sokol Bílá Hora - TJ Junior Praha 3:0
5.9. 17:00 SK Zbraslav - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 8:3
5.9. 17:00 FC Zličín - SK Ďáblice 4:3
5.9. 15:00 FC Tempo Praha B - Spartak Kbely 1:4
4.9. 13:00 SK Libuš 838 - SK Union Vršovice 8:2
5. kolo
12.9. 17:00 SK Union Vršovice - SK Hostivař 2:4
12.9. 14:00 Spartak Kbely - SK Libuš 838 1:12
12.9. 14:00 SK Ďáblice - FC Tempo Praha B 2:3
12.9. 10:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FC Zličín 6:5
8.9. 19:00 TJ Junior Praha - SK Zbraslav 1:5
12.9. 17:00 FC Přední Kopanina - TJ Sokol Bílá Hora 4:2
12.9. 17:00 SK Dolní Chabry - SC Xaverov Horní Počernice 4:4
6. kolo
19.9. 16:30 SK Hostivař - SC Xaverov Horní Počernice 3:3
19.9. 11:00 TJ Sokol Bílá Hora - SK Dolní Chabry 0:5
18.9. 16:30 SK Zbraslav - FC Přední Kopanina 1:2
19.9. 16:30 FC Zličín - TJ Junior Praha 5:2
19.9. 14:30 FC Tempo Praha B - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 4:2
18.9. 13:00 SK Libuš 838 - SK Ďáblice 4:0
19.9. 16:30 SK Union Vršovice - Spartak Kbely 5:1
7. kolo
26.9. 13:30 Spartak Kbely - SK Hostivař 0:3
26.9. 13:30 SK Ďáblice - SK Union Vršovice 1:1
26.9. 10:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Libuš 838 0:6
25.9. 11:00 TJ Junior Praha - FC Tempo Praha B 3:2
26.9. 16:30 FC Přední Kopanina - FC Zličín 3:1
26.9. 16:30 SK Dolní Chabry - SK Zbraslav 3:2
26.9. 16:30 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Sokol Bílá Hora 7:2
8. kolo
3.10. 13:45 SK Hostivař - TJ Sokol Bílá Hora 5:0
2.10. 16:00 SK Zbraslav - SC Xaverov Horní Počernice 1:1
3.10. 16:00 FC Zličín - SK Dolní Chabry 2:1
3.10. 14:30 FC Tempo Praha B - FC Přední Kopanina 1:7
2.10. 14:45 SK Libuš 838 - TJ Junior Praha 7:0
3.10. 16:00 SK Union Vršovice - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 7:2
3.10. 13:00 Spartak Kbely - SK Ďáblice 3:0
9. kolo
10.10. 13:00 SK Ďáblice - SK Hostivař 1:1
10.10. 10:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - Spartak Kbely 5:0
9.10. 11:00 TJ Junior Praha - SK Union Vršovice 2:2
10.10. 16:00 FC Přední Kopanina - SK Libuš 838 1:1
10.10. 16:00 SK Dolní Chabry - FC Tempo Praha B 2:5
10.10. 16:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Zličín 3:0
10.10. 09:00 TJ Sokol Bílá Hora - SK Zbraslav 1:2
10. kolo
17.10. 13:15 SK Hostivař - SK Zbraslav 2:2
17.10. 15:30 FC Zličín - TJ Sokol Bílá Hora 3:1
17.10. 14:30 FC Tempo Praha B - SC Xaverov Horní Počernice 1:2
16.10. 15:15 SK Libuš 838 - SK Dolní Chabry 6:1
17.10. 15:30 SK Union Vršovice - FC Přední Kopanina 0:2
17.10. 12:30 Spartak Kbely - TJ Junior Praha 1:0
17.10. 15:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Ďáblice 3:5
11. kolo
24.10. 10:30 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Hostivař 9:3
23.10. 11:30 TJ Junior Praha - SK Ďáblice 1:3
24.10. 15:30 FC Přední Kopanina - Spartak Kbely 2:1
24.10. 13:00 SK Dolní Chabry - SK Union Vršovice 2:1
23.10. 09:00 SC Xaverov Horní Počernice - SK Libuš 838 3:6
24.10. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - FC Tempo Praha B 3:2
23.10. 15:30 SK Zbraslav - FC Zličín 6:2
12. kolo
31.10. 11:45 SK Hostivař - FC Zličín 2:0
31.10. 14:30 FC Tempo Praha B - SK Zbraslav 2:2
30.10. 13:00 SK Libuš 838 - TJ Sokol Bílá Hora 8:0
30.10. 13:30 SK Union Vršovice - SC Xaverov Horní Počernice 4:2
3.11. 18:30 Spartak Kbely - SK Dolní Chabry 1:4
31.10. 12:30 SK Ďáblice - FC Přední Kopanina 1:1
31.10. 11:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - TJ Junior Praha 5:3
13. kolo
7.11. 15:30 TJ Junior Praha - SK Hostivař 3:0
7.11. 14:00 FC Přední Kopanina - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 11:0
7.11. 12:00 SK Dolní Chabry - SK Ďáblice 2:0
7.11. 10:45 SC Xaverov Horní Počernice - Spartak Kbely 1:1
7.11. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - SK Union Vršovice 2:6
28.9. 16:30 SK Zbraslav - SK Libuš 838 1:5
7.11. 14:00 FC Zličín - FC Tempo Praha B 1:1
14. kolo
27.3. 15:00 SK Hostivař - FC Tempo Praha B 2:1
27.3. 15:00 FC Zličín - SK Libuš 838 0:3
27.3. 15:00 SK Zbraslav - SK Union Vršovice 1:1
27.3. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - Spartak Kbely 2:0
26.3. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - SK Ďáblice 5:0
27.3. 15:00 SK Dolní Chabry - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3:0
27.3. 15:00 FC Přední Kopanina - TJ Junior Praha 5:0
15. kolo
3.4. 16:30 FC Přední Kopanina - SK Hostivař 9:1
3.4. 18:00 TJ Junior Praha - SK Dolní Chabry 1:1
3.4. 11:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SC Xaverov Horní Počernice 0:2
3.4. 13:45 SK Ďáblice - TJ Sokol Bílá Hora 2:2
3.4. 16:30 Spartak Kbely - SK Zbraslav 1:2
3.4. 16:30 SK Union Vršovice - FC Zličín 4:2
2.4. 14:30 SK Libuš 838 - FC Tempo Praha B 3:1
16. kolo
10.4. 16:30 SK Hostivař - SK Libuš 838 0:3
8.4. 18:00 FC Tempo Praha B - SK Union Vršovice 1:2
10.4. 16:30 FC Zličín - Spartak Kbely 6:1
10.4. 16:30 SK Zbraslav - SK Ďáblice 3:2
10.4. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3:1
9.4. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Junior Praha 2:0
10.4. 14:00 SK Dolní Chabry - FC Přední Kopanina 2:2
17. kolo
18.4. 17:00 SK Dolní Chabry - SK Hostivař 0:2
17.4. 17:00 FC Přední Kopanina - SC Xaverov Horní Počernice 0:2
15.4. 11:30 TJ Junior Praha - TJ Sokol Bílá Hora 0:3
18.4. 17:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Zbraslav 3:2
17.4. 14:00 SK Ďáblice - FC Zličín 2:2
16.4. 14:30 Spartak Kbely - FC Tempo Praha B 1:4
15.4. 15:45 SK Union Vršovice - SK Libuš 838 0:6
18. kolo
5.5. 17:00 SK Hostivař - SK Union Vršovice 7:2
23.4. 17:00 SK Libuš 838 - Spartak Kbely 9:0
24.4. 14:45 FC Tempo Praha B - SK Ďáblice 4:0
24.4. 17:00 FC Zličín - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 8:0
23.4. 17:00 SK Zbraslav - TJ Junior Praha 4:0
24.4. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - FC Přední Kopanina 0:1
23.4. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - SK Dolní Chabry 3:2
19. kolo
30.4. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - SK Hostivař 1:2
1.5. 17:00 SK Dolní Chabry - TJ Sokol Bílá Hora 2:1
1.5. 10:00 FC Přední Kopanina - SK Zbraslav 0:1
30.4. 11:30 TJ Junior Praha - FC Zličín 1:3
1.5. 11:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FC Tempo Praha B 2:0
1.5. 14:00 SK Ďáblice - SK Libuš 838 0:6
1.5. 17:00 Spartak Kbely - SK Union Vršovice 1:2
20. kolo
8.5. 17:00 SK Hostivař - Spartak Kbely 4:2
8.5. 17:00 SK Union Vršovice - SK Ďáblice 2:1
7.5. 15:30 SK Libuš 838 - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 3:1
8.5. 14:30 FC Tempo Praha B - TJ Junior Praha 9:1
8.5. 17:00 FC Zličín - FC Přední Kopanina 2:2
7.5. 17:00 SK Zbraslav - SK Dolní Chabry 1:0
7.5. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - SC Xaverov Horní Počernice 3:4
21. kolo
15.5. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - SK Hostivař 0:1
14.5. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - SK Zbraslav 4:4
15.5. 14:00 SK Dolní Chabry - FC Zličín 3:2
15.5. 14:00 FC Přední Kopanina - FC Tempo Praha B 0:3
14.5. 11:30 TJ Junior Praha - SK Libuš 838 0:5
15.5. 17:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - SK Union Vršovice 3:3
15.5. 14:00 SK Ďáblice - Spartak Kbely 2:1
22. kolo
22.5. 14:45 SK Hostivař - SK Ďáblice 2:1
22.5. 14:30 Spartak Kbely - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 8:2
22.5. 17:00 SK Union Vršovice - TJ Junior Praha 1:1
21.5. 11:30 SK Libuš 838 - FC Přední Kopanina 7:1
22.5. 14:30 FC Tempo Praha B - SK Dolní Chabry 5:1
22.5. 17:00 FC Zličín - SC Xaverov Horní Počernice 2:2
21.5. 17:00 SK Zbraslav - TJ Sokol Bílá Hora 1:1
23. kolo
28.5. 14:45 SK Zbraslav - SK Hostivař 3:1
29.5. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - FC Zličín 1:2
28.5. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha B 3:5
29.5. 14:00 SK Dolní Chabry - SK Libuš 838 0:1
29.5. 14:30 FC Přední Kopanina - SK Union Vršovice 7:1
28.5. 11:30 TJ Junior Praha - Spartak Kbely 4:2
29.5. 14:00 SK Ďáblice - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 1:0
24. kolo
4.6. 10:30 SK Hostivař - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 9:0
5.6. 17:00 SK Ďáblice - TJ Junior Praha 6:1
5.6. 14:30 Spartak Kbely - FC Přední Kopanina 3:8
5.6. 17:00 SK Union Vršovice - SK Dolní Chabry 1:1
5.6. 11:30 SK Libuš 838 - SC Xaverov Horní Počernice 10:2
5.6. 14:30 FC Tempo Praha B - TJ Sokol Bílá Hora 4:0
5.6. 17:00 FC Zličín - SK Zbraslav 1:1
25. kolo
12.6. 14:45 FC Zličín - SK Hostivař 3:0
11.6. 17:00 SK Zbraslav - FC Tempo Praha B 1:6
12.6. 10:00 TJ Sokol Bílá Hora - SK Libuš 838 1:3
11.6. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - SK Union Vršovice 4:0
12.6. 17:00 SK Dolní Chabry - Spartak Kbely 6:1
12.6. 14:30 FC Přední Kopanina - SK Ďáblice 4:1
12.6. 16:00 TJ Junior Praha - TJ Slovan Bohnice - Praha 8 2:4
26. kolo
19.6. 14:45 SK Hostivař - TJ Junior Praha 5:1
18.6. 14:00 TJ Slovan Bohnice - Praha 8 - FC Přední Kopanina 3:3
19.6. 17:00 SK Ďáblice - SK Dolní Chabry 1:6
15.6. 18:00 Spartak Kbely - SC Xaverov Horní Počernice 0:4
19.6. 17:00 SK Union Vršovice - TJ Sokol Bílá Hora 3:1
18.6. 14:15 SK Libuš 838 - SK Zbraslav 4:0
19.6. 14:30 FC Tempo Praha B - FC Zličín 3:1