U14: Vyšehradská facka

25.9.2023 19:22   David Perl

Tempáci podcenili soupeře a výsledkem byla zasloužená prohra 1:4.

Na Vyšehradě to byla už od začátku dne až moc velká pohoda. V zádech 5 divizních vítězství v řadě, mnohdy velkým rozdílem a to ještě kluci sledovali, jak U15 dává soupeři gól za gólem. Kvůli souběhu soutěží a několika absencím jsme navíc ještě zaimprovizovali v sestavě s vědomím, že to pro nás bude těžší, ale že to zvládneme. Všechno dohromady vyústilo v hrůzostrašnou první polovinu zápasu a vedení Vyšehradu 4:0.

Ještě horší na tom všem bylo, že jsme kromě pár náznaků téměř neohrozili soupeřovu branku. Všechno stihli uhasit rychlostně i silově dobře vybavení obránci soupeře a pokud jsme tedy nějak chtěli ohrozit branku, muselo to být něčím překvapivým a technicky dokonalým. Něčím, díky čemu jsme ve druhé půli alespoň snížili. Andy narýsoval průnikovku Márovi, který se vymotal z obležení dvou obránců a zavěsil skoro do šibenice. Přestože jsme měli druhou půli už herní převahu, tak na větší zdramatizování zápasu už to nebylo. Soupeři musíme určitě pogratulovat, protože z týmu, který byl v mladších žácích v ligové soutěži tak trochu navíc, se stal soupeř, kterých bychom si v divizi přáli více. Pro nás poučení do dalšího průběhu sezóny, že bez zaujetí v každém zápase to prostě nepůjde.

FC Slavoj Vyšehrad - FC Tempo Praha 4:1 (4:0)