U16: Rozhodnuto v poločase

10.10.2023 12:14   Rostislav Kohoutek

Tempáci proti Libuši dominovali a v poločase vedli už o čtyři branky

U16: FC Tempo Praha - SK Libuš 838 4:1 (4:0) U16: FC Tempo Praha - SK Libuš 838 4:1 (4:0)

V prvním poločase jsme dokázali hrát velice pohledný tempofotbal s kvalitní kombinací od brankáře, až po útok se spoustou šancí. Bohužel se nám nepodařilo dát více branek, i když šance na to byly.

Ve druhém poločase jsme nedokázali udržet kvalitu hry na tak vysoké úrovni jako v první půlce. Hráli jsme pomalu, míč jsme předržovali a hra neměla takové tempo. Soupeř nás taky za naši pasivitu potrestal brankou. I když jsme i v druhém poločase měli několik šancí, branku jsme již nedokázali vstřelit a tak utkání skončilo 4:1 v náš prospěch.

Výborný první poločas se spoustou krásných fotbalových momentů. Druhá polovina byla utrápená. I tak slušné utkání s dobrým výsledkem.

FC Tempo Praha B - SK Libuš 838 4:1 (4:0)